79425-108HLF
Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 79425-108HLF s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 79425-108HLF s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 79425-108HLF |
|---|---|
| Výrobce | Amphenol FCI |
| Popis | HEADER BERGSTIK |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 79425-108HLF |
|---|---|
| Výrobce | Amphenol FCI |
| Popis | HEADER BERGSTIK |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5071 pcs |
| Datový list | Bergstik II Hdr SR Drawing |
| Fotografie produktu | 79425-108HLF.jpg |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely |
| napìtí | - |
| Ukončení | Solder |
| Styl | Board to Board |
| Plátování | Unshrouded |
| Série | BERGSTIK® II |
| Rozteč řádků - Párování | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Párování | 0.100" (2.54mm) |
| Obal | Bulk |
| Celková délka kontaktu | 0.410" (10.41mm) |
| Provozní teplota | - |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 8 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Pářil stohování Heights | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Diferenciální přenos dat | - |
| Výška izolace | 0.100" (2.54mm) |
| Izolační barva | Black |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | - |
| upevňovací Type | Push-Pull |
| Detailní popis | Connector Header Through Hole 8 position 0.100" (2.54mm) |
| Jmenovitá hodnota proudu | - |
| Typ kontaktu | Male Pin |
| Tvar kontaktu | Square |
| Materiál kontaktu | Phosphor Bronze |
| Délka kontaktu - příspěvek | 0.120" (3.05mm) |
| Délka kontaktu - párování | 0.190" (4.83mm) |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Dokončit - Post | - |
| Kontakt Konec - Párování | Gold or Gold, GXT™ |
| Typ konektoru | Header |
| Aplikace | - |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Amphenol FCI. Nyní máme k dispozici 5071 kusy Amphenol FCI 79425-108HLF. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
79425-120HLF - Výrobci:
Amphenol FCI - Popis:
BERGSTIK II .100" DR STRAIGHT - Na skladě:
76628
- Část#:
794249-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
10P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - Na skladě:
51002
- Část#:
794241-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN HOUS PLUG MATE-N-LOK 4CIRC - Na skladě:
92218
- Část#:
794243-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
06P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - Na skladě:
121956
- Část#:
794242-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
04P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Na skladě:
69939
- Část#:
794245-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
08P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - Na skladě:
75340
- Část#:
794244-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
06P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Na skladě:
119900
- Část#:
794246-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
08P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Na skladě:
64094
