794243-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 794243-1 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 794243-1 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 794243-1 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | 06P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.332 | $0.294 | $0.276 | $0.265 | $0.253 | |
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
| $0.23 | $0.207 | $0.184 | $0.167 | ||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 794243-1 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | 06P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 121956 pcs |
| Datový list | 794243 |
| Fotografie produktu | 794243-1.jpg |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely |
| Série | Mini-Universal MATE-N-LOK II |
| řádek Rozteč | 0.163" (4.14mm) |
| stoupání | 0.163" (4.14mm) |
| Obal | Bulk |
| Ostatní jména | 794243-1-ND A114448 |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh | 6 |
| Poznámka | Contacts Not Included |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Funkce | - |
| upevňovací Type | Latch Lock |
| Detailní popis | 6 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.163" (4.14mm) |
| Typ kontaktu | Male or Female |
| Kontakt Ukončení | Crimp |
| Typ konektoru | Plug |
| Barva | Natural |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Agastat Relays / TE Connectivity. Nyní máme k dispozici 121956 kusy Agastat Relays / TE Connectivity 794243-1. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
794241-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN HOUS PLUG MATE-N-LOK 4CIRC - Na skladě:
92218
- Část#:
794239-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN PLUG HOUSING 3POS IN-LING - Na skladě:
141026
- Část#:
794242-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
04P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Na skladě:
69939
- Část#:
794236-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN HEADER PIN VERT 4POS TIN - Na skladě:
99538
- Část#:
794230-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN PIN 16-20AWG GOLD CRIMP - Na skladě:
195372
- Část#:
794244-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
06P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Na skladě:
119900
- Část#:
794237-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN PLUG HOUSING 2POS MINI-UMNL - Na skladě:
184362
- Část#:
794245-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
08P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - Na skladě:
75340
- Část#:
794249-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
10P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - Na skladě:
51002
- Část#:
794231-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN SOCKET 16-20AWG TIN CRIMP - Na skladě:
245905
- Část#:
794238-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
02P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Na skladě:
96316
- Část#:
794240-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
03P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Na skladě:
122590
- Část#:
794246-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
08P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Na skladě:
64094
- Část#:
794231-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN SOCKET 16-20AWG GOLD CRIMP - Na skladě:
174017
