PR49MF11NSZF
Sharp Microelectronics
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit PR49MF11NSZF s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit PR49MF11NSZF s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PR49MF11NSZF |
|---|---|
| Výrobce | Sharp Microelectronics |
| Popis | OPTOISOLATOR 4KV PWR TRIAC 8DIP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
Product parameter
| Part Number | PR49MF11NSZF |
|---|---|
| Výrobce | Sharp Microelectronics |
| Popis | OPTOISOLATOR 4KV PWR TRIAC 8DIP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4307 pcs |
| Fotografie produktu | PR49MF11NSZF.jpg |
| Kategorie | Izolátory |
| Průměr hřídele (mm) | No |
| Napětí - Off State | 800V |
| Napětí - Izolace | 4000Vrms |
| Napětí - vpřed (Vf) (typ) | 1.2V |
| Zapnout čas | 100µs (Max) |
| Dodavatel zařízení Package | 8-DIP |
| Statická dV / dt (min) | 50V/µs |
| Série | - |
| Obal | Tube |
| Paket / krabice | 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| Typ výstupu | Triac, Power |
| Provozní teplota | -25°C ~ 85°C |
| Počet kanálů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailní popis | Optoisolator Triac, Power Output 4000Vrms 1 Channel 8-DIP |
| Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) | 900mA |
| Proud - LED spoušť (Ift) (Max) | 10mA |
| Proud - přidržení (H) | 50mA |
| Proud - DC dopředu (pokud) (Max) | 50mA |
| schválení | CSA, UR |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Sharp Microelectronics. Nyní máme k dispozici 4307 kusy Sharp Microelectronics PR49MF11NSZF. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
PR421D050S701H - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
THERMISTOR PTC 70 OHM RECT - Na skladě:
6040
- Část#:
PR44W-BCG5H-CG - Výrobci:
VCC (Visual Communications Company) - Popis:
PMI 1-29-15 GREEN - Na skladě:
10657
- Část#:
PR405W-NKR24H - Výrobci:
VCC (Visual Communications Company) - Popis:
PMI 12-08-16 - Na skladě:
8381
- Část#:
PR41-61-7.00A-XX - Výrobci:
Sensata Technologies, Airpax - Popis:
CIR BRKR MAG-HYDR - Na skladě:
3343
- Část#:
PR405W12-BR5H - Výrobci:
VCC (Visual Communications Company) - Popis:
PMI 12-09-16 - Na skladě:
9348
- Část#:
PR44W-BCG28H-CG - Výrobci:
VCC (Visual Communications Company) - Popis:
PMI 3-21-2013 GREEN - Na skladě:
8000
- Část#:
PR44W-BCR5H-CR - Výrobci:
VCC (Visual Communications Company) - Popis:
PMI 11-16-16 - Na skladě:
10509
- Část#:
PR44W-BCG12H-CG - Výrobci:
VCC (Visual Communications Company) - Popis:
PMI 12-09-16 GREEN - Na skladě:
8365
- Část#:
PR421D135S701H - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
THERMISTOR PTC 70 OHM RECT - Na skladě:
5438
- Část#:
PR405W-NWA120 - Výrobci:
VCC (Visual Communications Company) - Popis:
PMI 12-08-16 - Na skladě:
6145
- Část#:
PR405W-NWG28H - Výrobci:
VCC (Visual Communications Company) - Popis:
PMI 12-09-16 - Na skladě:
8218
- Část#:
PR425C135S101H - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
THERMISTOR PTC 10 OHM RECT - Na skladě:
4266
- Část#:
PR44W-BCG24H-CG - Výrobci:
VCC (Visual Communications Company) - Popis:
PMI 12-09-16 GREEN - Na skladě:
10208
- Část#:
PR405W-NWG120 - Výrobci:
VCC (Visual Communications Company) - Popis:
(ROHS) - Na skladě:
6860
- Část#:
PR44W-NWB5H-CB - Výrobci:
VCC (Visual Communications Company) - Popis:
PMI 4-30-2013 - Na skladě:
6918
- Část#:
PR425C090S101H - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
THERMISTOR PTC 10 OHM RECT - Na skladě:
4887
- Část#:
PR421D090S701H - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
THERMISTOR PTC 70 OHM RECT - Na skladě:
42433
- Část#:
PR425C050S101H - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
THERMISTOR PTC 10 OHM RECT - Na skladě:
4898
- Část#:
PR405W12-BCR28H - Výrobci:
VCC (Visual Communications Company) - Popis:
PMI 12-09-16 - Na skladě:
8578
- Část#:
PR405W-R120 - Výrobci:
VCC (Visual Communications Company) - Popis:
(ROHS) - Na skladě:
5459
