PR39MF11NSZ
Sharp Microelectronics
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit PR39MF11NSZ s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit PR39MF11NSZ s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PR39MF11NSZ |
|---|---|
| Výrobce | Sharp Microelectronics |
| Popis | SSR RELAY SPST-NO 900MA 0-240V |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | PR39MF11NSZ |
|---|---|
| Výrobce | Sharp Microelectronics |
| Popis | SSR RELAY SPST-NO 900MA 0-240V |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 4924 pcs |
| Datový list | PRx9MF1xNSZ Series |
| Fotografie produktu | PR39MF11NSZ.jpg |
| Kategorie | Relé |
| Napětí - Load | 0V ~ 240V |
| Napětí - Vstup | 1.2VDC |
| styl koncovky | PC Pin |
| Dodavatel zařízení Package | 8-DIP |
| Série | PR39MF |
| Obal | Tube |
| Paket / krabice | 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| Typ výstupu | AC |
| Ostatní jména | 425-1201-5 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| load Current | 900mA |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Detailní popis | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| Obvod | SPST-NO (1 Form A) |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Sharp Microelectronics. Nyní máme k dispozici 4924 kusy Sharp Microelectronics PR39MF11NSZ. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
FTS-127-03-F-S - Výrobci:
Samtec, Inc. - Popis:
.050 X .050 C.L. LOW PROFILE TER - Na skladě:
30644
