PQ2L3152MSPQ
Sharp Microelectronics
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit PQ2L3152MSPQ s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit PQ2L3152MSPQ s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PQ2L3152MSPQ |
|---|---|
| Výrobce | Sharp Microelectronics |
| Popis | IC REG LINEAR 1.5V/3.3V SOT89 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.306 | $0.269 | $0.238 | |||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $0.207 | $0.18 | $0.154 | |||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | PQ2L3152MSPQ |
|---|---|
| Výrobce | Sharp Microelectronics |
| Popis | IC REG LINEAR 1.5V/3.3V SOT89 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 135864 pcs |
| Datový list | PQ2Lzzz2MSPQ Series |
| Fotografie produktu | PQ2L3152MSPQ.jpg |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) |
| Odpojení napětí (Max) | 1V @ 200mA, 1V @ 200mA |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | 1.5V, 3.3V |
| Napětí - Výstup (Max) | - |
| Napětí - vstup (Max) | 9V |
| Dodavatel zařízení Package | SOT-89 |
| Série | - |
| Ochranné funkce | Over Current, Over Temperature |
| Obal | Original-Reel® |
| Paket / krabice | TO-243AA |
| PSRR | 60dB (400kHz) |
| Typ výstupu | Fixed |
| Konfigurace výstupu | Positive |
| Ostatní jména | 425-2644-6 |
| Provozní teplota | -30°C ~ 80°C |
| Počet regulátorů | 2 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailní popis | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3.3V, 1.5V 250mA, 250mA SOT-89 |
| Aktuální - Quiescent (Iq) | 400µA |
| Current - Výstup | 250mA, 250mA |
| Ovládací prvky | - |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Sharp Microelectronics. Nyní máme k dispozici 135864 kusy Sharp Microelectronics PQ2L3152MSPQ. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
PQ2617BHA-6R8K - Výrobci:
Bourns, Inc. - Popis:
FIXED IND 6.8UH 28A 2.5MOHM SMD - Na skladě:
48165
- Část#:
PQ2CF1J0000H - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG BST FLYBCK ADJ 2.5A TO220 - Na skladě:
5567
- Část#:
PQ2FADS-ZU - Výrobci:
NXP Semiconductors / Freescale - Popis:
PQ2 FAMILY ADS-480-TBGA - Na skladě:
5302
- Část#:
PQ2614BLA-2R2K - Výrobci:
Bourns, Inc. - Popis:
FIXED IND 2.2UH 30A 1.6MOHM SMD - Na skladě:
49256
- Část#:
PQ2614BLA-330K - Výrobci:
Bourns, Inc. - Popis:
FIXED IND 33UH 30A 1.6MOHM SMD - Na skladě:
48947
- Část#:
PQ2617BHA-3R3K - Výrobci:
Bourns, Inc. - Popis:
FIXED IND 3.3UH 28A 2.5MOHM SMD - Na skladě:
43723
- Část#:
PQ2L2182MSPQ - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 1.8V/2.5V SOT89 - Na skladě:
5863
- Část#:
PQ2617BHA-4R7K - Výrobci:
Bourns, Inc. - Popis:
FIXED IND 4.7UH 28A 2.5MOHM SMD - Na skladě:
41084
- Část#:
PQ2L3252MSPQ - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 2.5V/3.3V SOT89 - Na skladě:
4971
- Část#:
PQ2L3182MSPQ - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 1.8V/3.3V SOT89 - Na skladě:
5216
- Část#:
PQ2617BHA-100K - Výrobci:
Bourns, Inc. - Popis:
FIXED IND 10UH 28A 2.5MOHM SMD - Na skladě:
45115
- Část#:
PQ2614BLA-220K - Výrobci:
Bourns, Inc. - Popis:
FIXED IND 22UH 30A 1.6MOHM SMD - Na skladě:
58427
- Část#:
PQ2CF1 - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG BST FLYBCK ADJ 2.5A TO220 - Na skladě:
5799
- Část#:
PQ2FADS-VR - Výrobci:
NXP Semiconductors / Freescale - Popis:
BOARD DEV SYSTEM MPC82XX - Na skladě:
5418
- Část#:
PQ2617BHA-330K - Výrobci:
Bourns, Inc. - Popis:
FIXED IND 33UH 28A 2.5MOHM SMD - Na skladě:
44416
- Část#:
PQ2614BLA-4R7K - Výrobci:
Bourns, Inc. - Popis:
FIXED IND 4.7UH 30A 1.6MOHM SMD - Na skladě:
52727
- Část#:
PQ2617BHA-150K - Výrobci:
Bourns, Inc. - Popis:
FIXED IND 15UH 28A 2.5MOHM SMD - Na skladě:
51022
- Část#:
PQ2617BHA-220K - Výrobci:
Bourns, Inc. - Popis:
FIXED IND 22UH 28A 2.5MOHM SMD - Na skladě:
45213
- Část#:
PQ2614BLA-6R8K - Výrobci:
Bourns, Inc. - Popis:
FIXED IND 6.8UH 30A 1.6MOHM SMD - Na skladě:
49659
- Část#:
PQ2614BLA-3R3K - Výrobci:
Bourns, Inc. - Popis:
FIXED IND 3.3UH 30A 1.6MOHM SMD - Na skladě:
47763
