PQ1U381M2ZPH
Sharp Microelectronics
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit PQ1U381M2ZPH s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit PQ1U381M2ZPH s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PQ1U381M2ZPH |
|---|---|
| Výrobce | Sharp Microelectronics |
| Popis | IC REG LINEAR 3.8V 150MA SOT23-5 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
Product parameter
| Part Number | PQ1U381M2ZPH |
|---|---|
| Výrobce | Sharp Microelectronics |
| Popis | IC REG LINEAR 3.8V 150MA SOT23-5 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4649 pcs |
| Fotografie produktu | PQ1U381M2ZPH.jpg |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) |
| Odpojení napětí (Max) | 0.4V @ 150mA |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | 3.8V |
| Napětí - Výstup (Max) | - |
| Napětí - vstup (Max) | 16V |
| Dodavatel zařízení Package | SOT-23-5 |
| Série | - |
| Ochranné funkce | Over Current, Over Temperature |
| Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | SC-74A, SOT-753 |
| PSRR | 70dB (400Hz) |
| Typ výstupu | Fixed |
| Konfigurace výstupu | Positive |
| Provozní teplota | -30°C ~ 80°C |
| Počet regulátorů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailní popis | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.8V 150mA SOT-23-5 |
| Aktuální - Quiescent (Iq) | 200µA |
| Current - Výstup | 150mA |
| Ovládací prvky | Enable |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Sharp Microelectronics. Nyní máme k dispozici 4649 kusy Sharp Microelectronics PQ1U381M2ZPH. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
PQ1U301M2ZPH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23-5 - Na skladě:
5795
- Část#:
PQ1U321M2ZPH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 3.2V 150MA SOT23-5 - Na skladě:
4347
- Část#:
PQ1U311M2ZPH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT23-5 - Na skladě:
5644
- Část#:
PQ1U301M2ZP - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23-5 - Na skladě:
4413
- Část#:
PQ1U441M2ZPH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 4.4V 150MA SOT23-5 - Na skladě:
4046
- Část#:
PQ1U521M2ZPH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 5.2V 150MA SOT23-5 - Na skladě:
5095
- Část#:
PQ1U501M2ZP - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 5V 150MA SOT23-5 - Na skladě:
5622
- Část#:
PQ1X251M2ZPH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5 - Na skladě:
4261
- Část#:
PQ1U401M2ZPH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 4V 150MA SOT23-5 - Na skladě:
4913
- Část#:
PQ1U351M2ZPH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 3.5V 150MA SOT23-5 - Na skladě:
4022
- Část#:
PQ1X181M2ZPH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5 - Na skladě:
5901
- Část#:
PQ1U491M2ZPH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 4.9V 150MA SOT23-5 - Na skladě:
4419
- Část#:
PQ1U341M2ZPH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 3.4V 150MA SOT23-5 - Na skladě:
5372
- Část#:
PQ1X251M2ZP - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5 - Na skladě:
176373
- Část#:
PQ1U361M2ZPH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 3.6V 150MA SOT23-5 - Na skladě:
5733
- Část#:
PQ1U331M2ZPH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 - Na skladě:
4830
- Část#:
PQ1U331M2ZP - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 - Na skladě:
5844
- Část#:
PQ1U351M2ZP - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 3.5V 150MA SOT23-5 - Na skladě:
4119
- Část#:
PQ1U501M2ZPH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 5V 150MA SOT23-5 - Na skladě:
5902
- Část#:
PQ1U471M2ZPH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 4.7V 150MA SOT23-5 - Na skladě:
4447
