PQ1N253MCSPQ
Sharp Microelectronics
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit PQ1N253MCSPQ s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit PQ1N253MCSPQ s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PQ1N253MCSPQ |
|---|---|
| Výrobce | Sharp Microelectronics |
| Popis | IC REG LINEAR 2.5V 350MA SOT89 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | PQ1N253MCSPQ |
|---|---|
| Výrobce | Sharp Microelectronics |
| Popis | IC REG LINEAR 2.5V 350MA SOT89 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4918 pcs |
| Datový list | PQ1Nxx3MxSPQ Series |
| Fotografie produktu | PQ1N253MCSPQ.jpg |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) |
| Odpojení napětí (Max) | 0.7V @ 350mA |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | 2.5V |
| Napětí - Výstup (Max) | - |
| Napětí - vstup (Max) | 9V |
| Dodavatel zařízení Package | SOT-89 |
| Série | - |
| Ochranné funkce | Over Current, Over Temperature |
| Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | TO-243AA |
| PSRR | 55dB (400Hz) |
| Typ výstupu | Fixed |
| Konfigurace výstupu | Positive |
| Provozní teplota | -30°C ~ 85°C |
| Počet regulátorů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailní popis | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 350mA SOT-89 |
| Aktuální - Quiescent (Iq) | 2mA |
| Current - Výstup | 350mA |
| Ovládací prvky | Reset |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Sharp Microelectronics. Nyní máme k dispozici 4918 kusy Sharp Microelectronics PQ1N253MCSPQ. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
PQ1M335M2SPQ - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT89 - Na skladě:
4224
- Část#:
PQ1N333MASPQ - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 3.3V 350MA SOT89 - Na skladě:
4849
- Část#:
PQ1R18J0000H - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LIN 1.8V 150MA SOT23L-6 - Na skladě:
222267
- Část#:
PQ1MX55M2SPQ - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT89 - Na skladě:
5562
- Část#:
PQ1LAX95MSPQ - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT89 - Na skladě:
5528
- Část#:
PQ1R18 - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LIN 1.8V 150MA SOT23L-6 - Na skladě:
202479
- Část#:
PQ1M255M2SPQ - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 2.5V 500MA SOT89 - Na skladě:
5157
- Část#:
PQ1M185M2SPQ - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 1.8V 500MA SOT89 - Na skladě:
134181
- Část#:
PQ1LA335MSPQ - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT89 - Na skladě:
5018
- Část#:
PQ1R27J0000H - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LIN 2.7V 150MA SOT23L-6 - Na skladě:
174397
- Část#:
PQ1N253MASPQ - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 2.5V 350MA SOT89 - Na skladě:
4554
- Část#:
PQ1M505M2SPQ - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 5V 500MA SOT89 - Na skladě:
5763
- Část#:
PQ1N333MCSPQ - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 3.3V 350MA SOT89 - Na skladě:
4712
- Část#:
PQ1R25 - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LIN 2.5V 150MA SOT23L-6 - Na skladě:
194002
- Část#:
PQ1R23 - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LIN 2.3V 150MA SOT23L-6 - Na skladě:
215593
- Část#:
PQ1LA503MSPQ - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 5V 300MA SOT89 - Na skladě:
4418
- Část#:
PQ1R23J0000H - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LIN 2.3V 150MA SOT23L-6 - Na skladě:
5929
- Část#:
PQ1R27 - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LIN 2.7V 150MA SOT23L-6 - Na skladě:
153801
- Část#:
PQ1LA903MSPQ - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 9V 300MA SOT89 - Na skladě:
4787
- Část#:
PQ1R25J0000H - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LIN 2.5V 150MA SOT23L-6 - Na skladě:
5923
