PQ070XZ5MZZH
Sharp Microelectronics
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit PQ070XZ5MZZH s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit PQ070XZ5MZZH s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PQ070XZ5MZZH |
|---|---|
| Výrobce | Sharp Microelectronics |
| Popis | IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | PQ070XZ5MZZH |
|---|---|
| Výrobce | Sharp Microelectronics |
| Popis | IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5152 pcs |
| Datový list | PQ070XZ5MZ, PQ070XZ01Z |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) |
| Odpojení napětí (Max) | 0.5V @ 300mA |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | 1.5V |
| Napětí - Výstup (Max) | 7V |
| Napětí - vstup (Max) | 10V |
| Dodavatel zařízení Package | SC-63 |
| Série | - |
| Ochranné funkce | Over Current, Over Temperature |
| Obal | Tube |
| Paket / krabice | TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) |
| PSRR | 60dB (120Hz) |
| Typ výstupu | Adjustable |
| Konfigurace výstupu | Positive |
| Ostatní jména | 425-2263-5 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Počet regulátorů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailní popis | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.5 V ~ 7 V 500mA SC-63 |
| Aktuální - Quiescent (Iq) | 2mA |
| Current - Výstup | 500mA |
| Ovládací prvky | Enable |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Sharp Microelectronics. Nyní máme k dispozici 5152 kusy Sharp Microelectronics PQ070XZ5MZZH. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
PQ070XZ02ZZH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A SC63 - Na skladě:
5787
- Část#:
PQ070XZ01ZZ - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63 - Na skladě:
5102
- Část#:
PQ070XZ01ZZH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63 - Na skladě:
113561
- Část#:
PQ07RX11 - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO220-4 - Na skladě:
78421
- Část#:
PQ070XZ1HZZ - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR POS ADJ 1.5A SC63 - Na skladě:
4038
- Část#:
PQ070XNA1ZZH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A SC63 - Na skladě:
4859
- Část#:
PQ080RDA1SZH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 8V 1A TO220-4 - Na skladě:
4130
- Část#:
PQ090DNA1ZPH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 9V 1A SC63 - Na skladě:
4695
- Část#:
PQ07VZ012ZZ - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63 - Na skladě:
5943
- Část#:
PQ07VR5MAZZ - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 - Na skladě:
121100
- Část#:
PQ07VZ5M2ZZH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 - Na skladě:
4989
- Část#:
PQ070XZ01ZPH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63 - Na skladě:
70649
- Část#:
PQ070XZ5MZZ - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 - Na skladě:
123255
- Část#:
PQ070XZ1HZPH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR POS ADJ 1.5A SC63 - Na skladě:
4096
- Část#:
PQ07VZ012ZPH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63 - Na skladě:
4045
- Část#:
PQ070XZ1HZZH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR POS ADJ 1.5A SC63 - Na skladě:
5295
- Část#:
PQ080DNA1ZZH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 8V 1A SC63 - Na skladě:
4408
- Část#:
PQ070XZ02ZPH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A SC63 - Na skladě:
4098
- Část#:
PQ090DNA1ZZH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 9V 1A SC63 - Na skladě:
5829
- Část#:
PQ07VR5MAZZH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 - Na skladě:
5963

