PQ030EZ5MZZ
Sharp Microelectronics
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit PQ030EZ5MZZ s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit PQ030EZ5MZZ s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PQ030EZ5MZZ |
|---|---|
| Výrobce | Sharp Microelectronics |
| Popis | IC REG LINEAR 3V 500MA SC63 |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.463 | $0.41 | $0.371 | $0.324 | ||
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |||
| $0.285 | $0.251 | $0.198 | |||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | PQ030EZ5MZZ |
|---|---|
| Výrobce | Sharp Microelectronics |
| Popis | IC REG LINEAR 3V 500MA SC63 |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 105382 pcs |
| Datový list | PQyyyEZ5MZ, PQyyyEZ01Z Series |
| Fotografie produktu | PQ030EZ5MZZ.jpg |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) |
| Odpojení napětí (Max) | 0.5V @ 300mA |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | 3V |
| Napětí - Výstup (Max) | - |
| Napětí - vstup (Max) | 10V |
| Dodavatel zařízení Package | SC-63 |
| Série | - |
| Ochranné funkce | Over Current, Over Temperature |
| Obal | Tube |
| Paket / krabice | TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) |
| PSRR | 60dB (120Hz) |
| Typ výstupu | Fixed |
| Konfigurace výstupu | Positive |
| Ostatní jména | 425-1580-5 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Počet regulátorů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Detailní popis | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3V 500mA SC-63 |
| Aktuální - Quiescent (Iq) | 2mA |
| Current - Výstup | 500mA |
| Ovládací prvky | Enable |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Sharp Microelectronics. Nyní máme k dispozici 105382 kusy Sharp Microelectronics PQ030EZ5MZZ. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
PQ033ES1MWP - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 3.3V 150MA TO92-3 - Na skladě:
5707
- Část#:
PQ025Y053ZZ - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 2.5V 5A SC63 - Na skladě:
5716
- Část#:
PQ033EF01SZH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO220-4 - Na skladě:
4106
- Část#:
PQ033ENA1ZZH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 3.3V 1A SC63 - Na skladě:
5564
- Část#:
PQ030EZ01ZZ - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 3V 1A SC63 - Na skladě:
82779
- Část#:
PQ030EN5MZZH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 3V 500MA SC63 - Na skladě:
5974
- Část#:
PQ025Y3H3ZPH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 2.5V 3.5A TO263 - Na skladě:
4304
- Část#:
PQ033ENA1ZPH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 3.3V 1A SC63 - Na skladě:
5021
- Část#:
PQ030EZ1HZZH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 3V 1.5A SC63 - Na skladě:
5796
- Část#:
PQ025Y3H3ZZ - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 2.5V 3.5A SC63 - Na skladě:
61882
- Část#:
PQ033DNA1ZPH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 3.3V 1A SC63 - Na skladě:
4077
- Část#:
PQ033DNA1ZZH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 3.3V 1A SC63 - Na skladě:
5365
- Část#:
PQ025Y3H3ZZH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 2.5V 3.5A SC63 - Na skladě:
5357
- Část#:
PQ025Y053ZZH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 2.5V 5A TO263 - Na skladě:
5372
- Část#:
PQ030EZ01ZZH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 3V 1A SC63 - Na skladě:
119314
- Část#:
PQ033EN5MZZH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 3.3V 500MA SC63 - Na skladě:
4605
- Část#:
PQ033EF02SZH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 3.3V 2A TO220-4 - Na skladě:
4702
- Část#:
PQ033EF01SZ - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO220-4 - Na skladě:
4066
- Část#:
PQ030EZ5MZZH - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 3V 500MA SC63 - Na skladě:
5290
- Část#:
PQ030EZ1HZZ - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
IC REG LINEAR 3V 1.5A SC63 - Na skladě:
96860
