PC853XPJ000F
Sharp Microelectronics
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit PC853XPJ000F s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit PC853XPJ000F s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PC853XPJ000F |
|---|---|
| Výrobce | Sharp Microelectronics |
| Popis | OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
Product parameter
| Part Number | PC853XPJ000F |
|---|---|
| Výrobce | Sharp Microelectronics |
| Popis | OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5561 pcs |
| Fotografie produktu | PC853XPJ000F-001.jpg , PC853XPJ000F-002.jpg |
| Kategorie | Izolátory |
| Napětí - Výstup (Max) | 350V |
| Napětí - Izolace | 5000Vrms |
| Napětí - vpřed (Vf) (typ) | 1.2V |
| VCE Saturation (Max) | 1.2V |
| Čas zapnutí / vypnutí (typ) | - |
| Dodavatel zařízení Package | 4-SMD |
| Série | - |
| Doba vzestupu / pádu (typ) | 100µs, 20µs |
| Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 4-SMD, Gull Wing |
| Typ výstupu | Darlington |
| Ostatní jména | 425-2660-2 |
| Provozní teplota | -30°C ~ 100°C |
| Počet kanálů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Typ vstupu | DC |
| Detailní popis | Optoisolator Darlington Output 5000Vrms 1 Channel 4-SMD |
| Aktuální Přenos Ratio (Min) | 1000% @ 1mA |
| Aktuální Přenos Ratio (Max) | - |
| Aktuální - Výstup / Channel | 150mA |
| Proud - DC dopředu (pokud) (Max) | 50mA |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Sharp Microelectronics. Nyní máme k dispozici 5561 kusy Sharp Microelectronics PC853XPJ000F. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
PC852XNYSZ0F - Výrobci:
Socle Technology Corporation - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - Na skladě:
4289
- Část#:
PC853XIJ000F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD - Na skladě:
5363
- Část#:
PC89HK - Výrobci:
Laird Technologies - Antennas - Popis:
HARDWARE KIT PD8010 9010DKN - Na skladě:
2317
- Část#:
PC852XJ0000F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - Na skladě:
191230
- Část#:
PC89BA - Výrobci:
Laird Technologies - Antennas - Popis:
ANT BOOM PD8010DKN 9010DKN - Na skladě:
11523
- Část#:
PC8Q51 - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV 4CH 16-DIP - Na skladě:
22747
- Část#:
PC853XJ0000F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - Na skladě:
4650
- Část#:
PC852XPJ000F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD - Na skladě:
4989
- Část#:
PC852XNNSZ0F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - Na skladě:
168522
- Část#:
PC852XNNIP0F - Výrobci:
Socle Technology Corporation - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD - Na skladě:
143300
- Část#:
PC852XNNSZ1H - Výrobci:
Socle Technology Corporation - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL DIP - Na skladě:
5637
- Část#:
PC8910N - Výrobci:
Laird Technologies - Antennas - Popis:
RF ANT 918MHZ YAGI CABLE BRKT MT - Na skladě:
1145
- Část#:
PC853XNNSZ1H - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISO 5KV DARL W/BASE 4DIP - Na skladě:
4959
- Část#:
PC852XNNIP1H - Výrobci:
Socle Technology Corporation - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL SMD - Na skladě:
5360
- Část#:
PC853XNNIP1H - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISO 5KV DARL W/BASE SMD - Na skladě:
4537
