PC817X0NIP1B
Sharp Microelectronics
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit PC817X0NIP1B s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit PC817X0NIP1B s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PC817X0NIP1B |
|---|---|
| Výrobce | Sharp Microelectronics |
| Popis | OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
Product parameter
| Part Number | PC817X0NIP1B |
|---|---|
| Výrobce | Sharp Microelectronics |
| Popis | OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4656 pcs |
| Kategorie | Izolátory |
| Napětí - Výstup (Max) | 80V |
| Napětí - Izolace | 5000Vrms |
| Napětí - vpřed (Vf) (typ) | 1.2V |
| VCE Saturation (Max) | 200mV |
| Čas zapnutí / vypnutí (typ) | - |
| Dodavatel zařízení Package | 4-SMD |
| Série | - |
| Doba vzestupu / pádu (typ) | 4µs, 3µs |
| Paket / krabice | 4-SMD, Gull Wing |
| Typ výstupu | Transistor |
| Provozní teplota | -30°C ~ 100°C |
| Počet kanálů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Typ vstupu | DC |
| Detailní popis | OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4SMD |
| Aktuální Přenos Ratio (Min) | 50% @ 5mA |
| Aktuální Přenos Ratio (Max) | 600% @ 5mA |
| Aktuální - Výstup / Channel | 50mA |
| Proud - DC dopředu (pokud) (Max) | 50mA |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Sharp Microelectronics. Nyní máme k dispozici 4656 kusy Sharp Microelectronics PC817X0NIP1B. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
PC81716NIP1H - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS SMD - Na skladě:
6036
- Část#:
PC81716NIP0X - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na skladě:
249009
- Část#:
PC817X1NSZ0F - Výrobci:
Socle Technology Corporation - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na skladě:
373052
- Část#:
PC81718NIP0X - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na skladě:
4726
- Část#:
PC81720NSZ - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na skladě:
5168
- Část#:
PC817X0NSZ1B - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 4DIP - Na skladě:
5159
- Část#:
PC81716NSZ0X - Výrobci:
Socle Technology Corporation - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na skladě:
4326
- Část#:
PC81718NSZ0F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na skladě:
5082
- Část#:
PC81716NSZ0F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na skladě:
4183
- Část#:
PC817X1NIP0F - Výrobci:
Socle Technology Corporation - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4ESOP - Na skladě:
267335
- Část#:
PC817X1J000F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na skladě:
5044
- Část#:
PC817X0J000F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na skladě:
4983
- Část#:
PC817X1NIP1B - Výrobci:
Socle Technology Corporation - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4ESOP - Na skladě:
4352
- Část#:
PC817X1NSZ1B - Výrobci:
Socle Technology Corporation - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS DIP - Na skladě:
349899
- Část#:
PC81716NIP0F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na skladě:
5309

