PC81712NIP
Sharp Microelectronics
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit PC81712NIP s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit PC81712NIP s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PC81712NIP |
|---|---|
| Výrobce | Sharp Microelectronics |
| Popis | OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | PC81712NIP |
|---|---|
| Výrobce | Sharp Microelectronics |
| Popis | OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5099 pcs |
| Datový list | PC8171xNSZ Series |
| Fotografie produktu | PC81712NIP.jpg |
| Kategorie | Izolátory |
| Napětí - Výstup (Max) | 80V |
| Napětí - Izolace | 5000Vrms |
| Napětí - vpřed (Vf) (typ) | 1.2V |
| VCE Saturation (Max) | 200mV |
| Čas zapnutí / vypnutí (typ) | - |
| Dodavatel zařízení Package | 4-SMD |
| Série | - |
| Doba vzestupu / pádu (typ) | 4µs, 3µs |
| Obal | Cut Tape (CT) |
| Paket / krabice | 4-SMD, Gull Wing |
| Typ výstupu | Transistor |
| Ostatní jména | 425-1459-1 |
| Provozní teplota | -30°C ~ 100°C |
| Počet kanálů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Typ vstupu | DC |
| Detailní popis | Optoisolator Transistor Output 5000Vrms 1 Channel 4-SMD |
| Aktuální Přenos Ratio (Min) | 160% @ 500µA |
| Aktuální Přenos Ratio (Max) | 400% @ 500µA |
| Aktuální - Výstup / Channel | 50mA |
| Proud - DC dopředu (pokud) (Max) | 10mA |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Sharp Microelectronics. Nyní máme k dispozici 5099 kusy Sharp Microelectronics PC81712NIP. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
PC81712NSZ0X - Výrobci:
Socle Technology Corporation - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na skladě:
298278
- Část#:
PC81713NIP0X - Výrobci:
Socle Technology Corporation - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na skladě:
229539
- Část#:
PC81712NSZ0F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na skladě:
266470
- Část#:
PC81713NIP - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na skladě:
5837
- Část#:
PC81712NSZ - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na skladě:
4527
- Část#:
PC81710NSZ0F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na skladě:
5685
- Část#:
PC81711NIP0X - Výrobci:
Socle Technology Corporation - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na skladě:
5862
- Část#:
PC81711NSZ0X - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na skladě:
5944
- Část#:
PC81712NIP0X - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na skladě:
5605
- Část#:
PC81711NSZ - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na skladě:
5733
- Část#:
PC81711NIP - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na skladě:
5417
- Část#:
PC81712NSZ1H - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS DIP - Na skladě:
4130
- Část#:
PC81712NIP0F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na skladě:
5673
- Část#:
PC81710NSZJF - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na skladě:
5657
- Část#:
PC81711NIP0F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na skladě:
4369
- Část#:
PC81710NSZ1H - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS DIP - Na skladě:
5724
- Část#:
PC81710NSZ0X - Výrobci:
Socle Technology Corporation - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na skladě:
286856
- Část#:
PC81713NIP1B - Výrobci:
Socle Technology Corporation - Popis:
OPTOISOLATOR - Na skladě:
175898
- Část#:
PC81711NSZ0F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na skladě:
4693
- Část#:
PC81713NIP0F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na skladě:
5689
