PC81710NIP1H
Sharp Microelectronics
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit PC81710NIP1H s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit PC81710NIP1H s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PC81710NIP1H |
|---|---|
| Výrobce | Sharp Microelectronics |
| Popis | OPTOISOLATOR 5KV TRANS SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
Product parameter
| Part Number | PC81710NIP1H |
|---|---|
| Výrobce | Sharp Microelectronics |
| Popis | OPTOISOLATOR 5KV TRANS SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4458 pcs |
| Kategorie | Izolátory |
| Napětí - Výstup (Max) | 80V |
| Napětí - Izolace | 5000Vrms |
| Napětí - vpřed (Vf) (typ) | 1.2V |
| VCE Saturation (Max) | 200mV |
| Čas zapnutí / vypnutí (typ) | - |
| Série | - |
| Doba vzestupu / pádu (typ) | 4µs, 3µs |
| Typ výstupu | Transistor |
| Provozní teplota | -30°C ~ 100°C |
| Počet kanálů | 1 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Typ vstupu | DC |
| Detailní popis | Optoisolator Transistor Output 5000Vrms 1 Channel |
| Aktuální Přenos Ratio (Min) | - |
| Aktuální Přenos Ratio (Max) | - |
| Aktuální - Výstup / Channel | 50mA |
| Proud - DC dopředu (pokud) (Max) | 10mA |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Sharp Microelectronics. Nyní máme k dispozici 4458 kusy Sharp Microelectronics PC81710NIP1H. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
TV06RL-23-53PA-LC - Výrobci:
Amphenol Aerospace Operations - Popis:
CONN PLUG HSG MALE 53POS INLINE - Na skladě:
450


