PC81510NSZ0X
Sharp Microelectronics
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit PC81510NSZ0X s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit PC81510NSZ0X s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PC81510NSZ0X |
|---|---|
| Výrobce | Sharp Microelectronics |
| Popis | OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
Product parameter
| Part Number | PC81510NSZ0X |
|---|---|
| Výrobce | Sharp Microelectronics |
| Popis | OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5237 pcs |
| Fotografie produktu | PC81510NSZ0X.jpg |
| Kategorie | Izolátory |
| Napětí - Výstup (Max) | 35V |
| Napětí - Izolace | 5000Vrms |
| Napětí - vpřed (Vf) (typ) | 1.2V |
| VCE Saturation (Max) | 1V |
| Čas zapnutí / vypnutí (typ) | - |
| Dodavatel zařízení Package | 4-DIP |
| Série | - |
| Doba vzestupu / pádu (typ) | 60µs, 53µs |
| Obal | Tube |
| Paket / krabice | 4-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Typ výstupu | Darlington |
| Ostatní jména | 425-2758 PC81510NSZ0X-ND |
| Provozní teplota | -30°C ~ 100°C |
| Počet kanálů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Typ vstupu | DC |
| Detailní popis | Optoisolator Darlington Output 5000Vrms 1 Channel 4-DIP |
| Aktuální Přenos Ratio (Min) | 600% @ 500µA |
| Aktuální Přenos Ratio (Max) | - |
| Aktuální - Výstup / Channel | 80mA |
| Proud - DC dopředu (pokud) (Max) | 10mA |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Sharp Microelectronics. Nyní máme k dispozici 5237 kusy Sharp Microelectronics PC81510NSZ0X. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
PC81510NSZ0F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - Na skladě:
4526
- Část#:
PC81510NSZ - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - Na skladě:
5134
- Část#:
PC814XP1J00F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na skladě:
4968
- Část#:
PC815XYJ000F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - Na skladě:
5331
- Část#:
PC815XNNSZ0F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - Na skladě:
5112
- Část#:
PC815XNYSZ0F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - Na skladě:
5848
- Část#:
PC815XIJ000F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD - Na skladě:
5580
- Část#:
PC815XPJ000F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD - Na skladě:
6018
- Část#:
PC815 - Výrobci:
Capital Advanced Technologies, Inc. - Popis:
MEASUREMENT TOOL PITCH CHECKER - Na skladě:
8885
- Část#:
PC814X1J000F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na skladě:
5940
- Část#:
PC814XJ0000F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na skladě:
4446
- Část#:
PC814XP1 - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na skladě:
5287
- Část#:
PC815XPYJ00F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD - Na skladě:
4546
- Část#:
PC814XPJ000F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na skladě:
5336
- Část#:
PC815XJ0000F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - Na skladě:
5896
