PC123A
Sharp Microelectronics
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit PC123A s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit PC123A s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PC123A |
|---|---|
| Výrobce | Sharp Microelectronics |
| Popis | OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-DIP |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | PC123A |
|---|---|
| Výrobce | Sharp Microelectronics |
| Popis | OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-DIP |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5288 pcs |
| Datový list | PC123 Series |
| Fotografie produktu | PC123A.jpg |
| Kategorie | Izolátory |
| Napětí - Výstup (Max) | 70V |
| Napětí - Izolace | 5000Vrms |
| Napětí - vpřed (Vf) (typ) | 1.2V |
| VCE Saturation (Max) | 200mV |
| Čas zapnutí / vypnutí (typ) | - |
| Dodavatel zařízení Package | 4-DIP |
| Série | - |
| Doba vzestupu / pádu (typ) | 4µs, 3µs |
| Obal | Tube |
| Paket / krabice | 4-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Typ výstupu | Transistor |
| Ostatní jména | 425-1311-5 |
| Provozní teplota | -30°C ~ 100°C |
| Počet kanálů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Typ vstupu | DC |
| Detailní popis | Optoisolator Transistor Output 5000Vrms 1 Channel 4-DIP |
| Aktuální Přenos Ratio (Min) | 50% @ 5mA |
| Aktuální Přenos Ratio (Max) | 150% @ 5mA |
| Aktuální - Výstup / Channel | 50mA |
| Proud - DC dopředu (pokud) (Max) | 50mA |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Sharp Microelectronics. Nyní máme k dispozici 5288 kusy Sharp Microelectronics PC123A. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
PC123FJ0000F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Na skladě:
4852
- Část#:
PC12311NSZ - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Na skladě:
5710
- Část#:
PC123BJ0000F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-DIP - Na skladě:
112515
- Část#:
PC12310NSZ0X - Výrobci:
Socle Technology Corporation - Popis:
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-DIP - Na skladě:
5962
- Část#:
PC12310NFZ0X - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Na skladě:
4906
- Část#:
PC12311NSZ0F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Na skladě:
5823
- Část#:
PC123F1J000F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Na skladě:
5955
- Část#:
PC123B - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-DIP - Na skladě:
4644
- Část#:
PC123F2J000F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Na skladě:
5575
- Část#:
PC12310NSZ0F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-DIP - Na skladě:
5860
- Část#:
PC12310NSZ - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-DIP - Na skladě:
4459
- Část#:
PC123FY2J00F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Na skladě:
5651
- Část#:
PC12311NSZ1H - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Na skladě:
5583
- Část#:
PC12311NSZ0X - Výrobci:
Socle Technology Corporation - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Na skladě:
265299
- Část#:
PC12311YFZ0X - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Na skladě:
5407
- Část#:
PC123AJ0000F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-DIP - Na skladě:
4242
- Část#:
PC12310YFZ0X - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Na skladě:
5260
- Část#:
PC123CJ0000F - Výrobci:
Socle Technology Corporation - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Na skladě:
4158
- Část#:
PC123FY5J00F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Na skladě:
5588
- Část#:
PC123FY1J00F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Na skladě:
6042
