GP2S27T3J00F
Sharp Microelectronics
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit GP2S27T3J00F s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit GP2S27T3J00F s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | GP2S27T3J00F |
|---|---|
| Výrobce | Sharp Microelectronics |
| Popis | PHOTOINTERRUPTER REFL 0.7MM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | GP2S27T3J00F |
|---|---|
| Výrobce | Sharp Microelectronics |
| Popis | PHOTOINTERRUPTER REFL 0.7MM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5263 pcs |
| Datový list | GP2S27J0000F SeriesGP2S27T Series |
| Fotografie produktu | GP2S27T3J00F.jpg |
| Kategorie | Snímače, převodníky |
| Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) | 35V |
| Série | - |
| Sensing Method | Reflective |
| snímací vzdálenost | 0.028" (0.7mm) |
| Doba odezvy | 20µs, 20µs |
| Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 4-SMD |
| Typ výstupu | Phototransistor |
| Ostatní jména | 425-2570-2 GP2S27T3J00F-ND |
| Provozní teplota | -25°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 5 (48 Hours) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailní popis | Reflective Optical Sensor 0.028" (0.7mm) 4-SMD |
| Proud - DC dopředu (pokud) (Max) | 50mA |
| Proud - Collector (Ic) (Max) | 20mA |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Sharp Microelectronics. Nyní máme k dispozici 5263 kusy Sharp Microelectronics GP2S27T3J00F. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
GP2S24BJ000F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
PHOTOINTERRUPTER REFL 0.7MM PCB - Na skladě:
5166
- Část#:
GP2S60 - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC 1MM SMD - Na skladě:
5792
- Část#:
GP2S40J0000F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC 3MM PC - Na skladě:
4833
- Část#:
GP2S40JJ000F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
PHOTOINTERRUPTER REFL 6.5MM PCB - Na skladě:
4474
- Část#:
GP2S60B - Výrobci:
Socle Technology Corporation - Popis:
PHOTOINTERRUPTER TRANS OUT 4X3 - Na skladě:
220623
- Část#:
GP2S27T - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC .8MM SMD - Na skladě:
4755
- Část#:
GP2S24CJ000F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
PHOTOINTERRUPTER REFL 0.7MM PCB - Na skladě:
5356
- Část#:
GP2M023A050N - Výrobci:
Global Power Technologies Group - Popis:
MOSFET N-CH 500V 23A TO3PN - Na skladě:
5109
- Část#:
GP2S60A - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC .7MM SMD - Na skladě:
151339
- Část#:
GP2S27TJ000F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC .7MM SMD - Na skladě:
4743
- Část#:
GP2S27T6J00F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC .8MM SMD - Na skladě:
4640
- Část#:
GP2S27T2J00F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
PHOTOINTERRUPTER REFL 0.7MM SMD - Na skladě:
4600
- Část#:
GP2S24BCJ00F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
PHOTOINTERRUPTER TRANS OUT 4X3 - Na skladě:
5248
- Část#:
GP2M020A060N - Výrobci:
Global Power Technologies Group - Popis:
MOSFET N-CH 600V 20A TO3PN - Na skladě:
5729
- Část#:
GP2S28 - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC 6MM PCB - Na skladě:
5083
- Část#:
GP2S24J0000F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
PHOTOINTERRUPTER TRANS OUT 4X3 - Na skladě:
4766
- Část#:
GP2S24 - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC .8MM DIP - Na skladě:
5081
- Část#:
GP2S40 - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC 6.5MM PC - Na skladě:
4898
- Část#:
GP2S24ABJ00F - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC .8MM PCB - Na skladě:
4591
- Část#:
GP2S700HCP - Výrobci:
Socle Technology Corporation - Popis:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC 3MM SMD - Na skladě:
55155
