GL100MN3MP
Sharp Microelectronics
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit GL100MN3MP s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit GL100MN3MP s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | GL100MN3MP |
|---|---|
| Výrobce | Sharp Microelectronics |
| Popis | EMITTER IR 940NM 50MA SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | GL100MN3MP |
|---|---|
| Výrobce | Sharp Microelectronics |
| Popis | EMITTER IR 940NM 50MA SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4730 pcs |
| Datový list | GL100MN3MPx |
| Kategorie | Optoelektronika |
| Vlnová délka | 940nm |
| Napětí - vpřed (Vf) (typ) | 1.25V |
| Úhel pohledu | 18° |
| Typ | Infrared (IR) |
| Série | - |
| Záøivost (Tj) Min @-li | 3mW/sr @ 20mA |
| Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 2-SMD, No Lead |
| Orientace | Top View |
| Provozní teplota | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Typ montáže | Surface Mount, Right Angle |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailní popis | Infrared (IR) Emitter 940nm 1.25V 50mA 3mW/sr @ 20mA 18° 2-SMD, No Lead |
| Proud - DC dopředu (pokud) (Max) | 50mA |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Sharp Microelectronics. Nyní máme k dispozici 4730 kusy Sharp Microelectronics GL100MN3MP. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
GL100MN1MP - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
EMITTER IR 940NM 50MA SMD - Na skladě:
4900
- Část#:
GL102F33IDT - Výrobci:
CTS Electronic Components - Popis:
CRYSTAL 10.240000 MHZ SMD - Na skladě:
184176
- Část#:
GL100F35CDT - Výrobci:
CTS Electronic Components - Popis:
CRYSTAL 10.000000 MHZ SMD - Na skladě:
189261
- Část#:
GL100F35IET - Výrobci:
CTS Electronic Components - Popis:
CRYSTAL 10.000000 MHZ SMD - Na skladě:
207262
- Část#:
GL102F23CET - Výrobci:
CTS Electronic Components - Popis:
CRYSTAL 10.240000 MHZ SMD - Na skladě:
210310
- Část#:
GL102F23IDT - Výrobci:
CTS Electronic Components - Popis:
CRYSTAL 10.240000 MHZ SMD - Na skladě:
224640
- Část#:
GL102F33CDT - Výrobci:
CTS Electronic Components - Popis:
CRYSTAL 10.240000 MHZ SMD - Na skladě:
204317
- Část#:
GL102F23CDT - Výrobci:
CTS Electronic Components - Popis:
CRYSTAL 10.240000 MHZ SMD - Na skladě:
232989
- Část#:
GL102E9J - Výrobci:
U.S. Sensor - Popis:
THERMISTOR NTC 1KOHM 3348K BEAD - Na skladě:
70918
- Část#:
GL100MN0MP - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
EMITTER IR 940NM 50MA SMD - Na skladě:
5741
- Část#:
GL100F35IDT - Výrobci:
CTS Electronic Components - Popis:
CRYSTAL 10.000000 MHZ SMD - Na skladě:
215670
- Část#:
GL100MN0MP1 - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
EMITTER IR 940NM 50MA SMD - Na skladě:
5799
- Část#:
GL100MN3MP1 - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
EMITTER IR 940NM 50MA SMD - Na skladě:
5909
- Část#:
GL102E5J - Výrobci:
U.S. Sensor - Popis:
THERMISTOR NTC 1KOHM 3348K BEAD - Na skladě:
70711
- Část#:
GL102F33CET - Výrobci:
CTS Electronic Components - Popis:
CRYSTAL 10.240000 MHZ SMD - Na skladě:
214549
- Část#:
GL100MN1MP1 - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
EMITTER IR 940NM 50MA SMD - Na skladě:
4529
- Část#:
GL100MD1MP1 - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
EMITTER IR 940NM 50MA SMD - Na skladě:
4456
- Část#:
GL102F23IET - Výrobci:
CTS Electronic Components - Popis:
CRYSTAL 10.240000 MHZ SMD - Na skladě:
215702
- Část#:
GL100MD0MP1 - Výrobci:
Sharp Microelectronics - Popis:
EMITTER IR 940NM 50MA SMD - Na skladě:
5752
- Část#:
GL100F35CET - Výrobci:
CTS Electronic Components - Popis:
CRYSTAL 10.000000 MHZ SMD - Na skladě:
182835

