IME08-04NPSZC0S
SICK
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit IME08-04NPSZC0S s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit IME08-04NPSZC0S s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | IME08-04NPSZC0S |
|---|---|
| Výrobce | SICK |
| Popis | SEN PROX PNP NO 4MM M12 |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $19.789 | $18.80 | $17.315 | |||
| 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |||
| $15.336 | $14.842 | $14.347 | |||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | IME08-04NPSZC0S |
|---|---|
| Výrobce | SICK |
| Popis | SEN PROX PNP NO 4MM M12 |
| Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 2512 pcs |
| Datový list | IME08-04NPSZC0S Datasheet |
| Fotografie produktu | IME08-04NPSZC0S.jpg |
| Kategorie | Snímače, převodníky |
| Napětí - Supply | 10 V ~ 30 V |
| styl koncovky | Connector |
| stínění | Unshielded |
| Série | - |
| Typ senzoru | Inductive |
| snímací vzdálenost | 0.157" (4mm) |
| Frekvenční odezva | 4kHz |
| Paket / krabice | Cylinder, Threaded - M12 |
| Typ výstupu | PNP-NO, 3-Wire |
| Ostatní jména | 1882-1219 |
| Provozní teplota | -25°C ~ 75°C |
| Materiál - Těleso | Nickel-Plated Brass |
| Ochrana proti vniknutí | IP67 |
| Indikátor | LED |
| Detailní popis | Inductive Proximity Sensor 0.157" (4mm) IP67 Cylinder, Threaded - M12 |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady SICK. Nyní máme k dispozici 2512 kusy SICK IME08-04NPSZC0S. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
IME08-04NPOZT0K - Výrobci:
SICK - Popis:
SEN PROX SHRT UNSHLD PNP NC M8 - Na skladě:
1499
- Část#:
IME08-04NPSZW2K - Výrobci:
SICK - Popis:
SEN PROX SHRT UNSHLD PNP NO CB - Na skladě:
1818
- Část#:
IME08-1B5NOZT0K - Výrobci:
SICK - Popis:
SEN PROX SHRT SHIELD NPN NC M8 - Na skladě:
1603
- Část#:
IME08-1B5NOZW2K - Výrobci:
SICK - Popis:
SEN PROX SHRT SHLD NPN NC 2M CB - Na skladě:
1724
- Část#:
IME08-04NPSZW2S - Výrobci:
SICK - Popis:
SEN PROX UNSHLD PNP NO 2M CBL - Na skladě:
1578
- Část#:
IME08-04NNSZW2K - Výrobci:
SICK - Popis:
SEN PROX SHRT UNSHLD NPN NO CB - Na skladě:
1691
- Část#:
IME08-04NNSZW2S - Výrobci:
SICK - Popis:
SEN PROX UNSHLD NPN NO 2M CBL - Na skladě:
1983
- Část#:
IME08-04NPOZW2S - Výrobci:
SICK - Popis:
SEN PROX UNSHLD PNP NC 2M CBL - Na skladě:
1833
- Část#:
IME08-1B5NSZT0K - Výrobci:
SICK - Popis:
SEN PROX SHRT SHIELD NPN NO M8 - Na skladě:
1637
- Část#:
IME08-04NPOZT0S - Výrobci:
SICK - Popis:
SEN PROX UNSHIELDED PNP NC M8 - Na skladě:
1910
- Část#:
IME08-04NPOZW2K - Výrobci:
SICK - Popis:
SEN PROX SHRT UNSHLD PNP NC CB - Na skladě:
1650
- Část#:
IME08-04NNSZT0S - Výrobci:
SICK - Popis:
SEN PROX UNSHIELDED NPN NO M8 - Na skladě:
1689
- Část#:
IME08-04NNSZT0K - Výrobci:
SICK - Popis:
SEN PROX SHRT UNSHLD NPN NO M8 - Na skladě:
1812
- Část#:
IME08-1B5NOZW2S - Výrobci:
SICK - Popis:
SEN PROX SHIELD NPN NC 2M CBL - Na skladě:
1564
