MS22ASW13
NKK Switches
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit MS22ASW13 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit MS22ASW13 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MS22ASW13 |
|---|---|
| Výrobce | NKK Switches |
| Popis | SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $2.059 | $2.016 | $1.926 | $1.702 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
| $1.68 | $1.658 | $1.366 | $1.277 | ||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | MS22ASW13 |
|---|---|
| Výrobce | NKK Switches |
| Popis | SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 23574 pcs |
| Datový list | MS Series Miniature Slides Datasheet |
| Fotografie produktu | MS22ASW13.jpg |
| Kategorie | Spínače |
| Napìtí - AC | 125V |
| styl koncovky | PC Pin |
| přepínač Travel | 2.20mm |
| přepínač Funkce | On-On |
| Série | MS |
| Obal | Bulk |
| Ostatní jména | MS22ASW13-RO MS22ASW13-RO-ND |
| Provozní teplota | -30°C ~ 85°C |
| provozní síla | - |
| Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| mechanické Life | 100,000 Cycles |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Funkce | Epoxy Sealed Terminals |
| elektrická životnost | 25,000 Cycles |
| Detailní popis | Slide Switch DPDT Through Hole |
| Jmenovitá hodnota proudu | 6A (AC) |
| Kontakt časování | Non-Shorting (BBM) |
| Materiál kontaktu | Silver Alloy |
| Kontakt Finish | Silver |
| Obvod | DPDT |
| Pohon Type | Standard |
| Pohon Materiál | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Pohon Délka | 5.10mm |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady NKK Switches. Nyní máme k dispozici 23574 kusy NKK Switches MS22ASW13. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
SIT8209AI-G1-25E-166.660000X - Výrobci:
SiTime - Popis:
-40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.5V, 1 - Na skladě:
22222
