TC120303EHATR
Micrel / Microchip Technology
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit TC120303EHATR s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit TC120303EHATR s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TC120303EHATR |
|---|---|
| Výrobce | Micrel / Microchip Technology |
| Popis | IC REG BUCK 3V 0.6A 8SOP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | TC120303EHATR |
|---|---|
| Výrobce | Micrel / Microchip Technology |
| Popis | IC REG BUCK 3V 0.6A 8SOP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4153 pcs |
| Datový list | TC120 |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | 3V |
| Napětí - Výstup (Max) | - |
| Napětí - vstup (Min) | 1.8V |
| Napětí - vstup (Max) | 10V |
| topologie | Buck |
| synchronní usměrňovač | No |
| Dodavatel zařízení Package | 8-SOP |
| Série | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 8-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| Typ výstupu | Fixed |
| Konfigurace výstupu | Positive |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Funkce | Step-Down |
| Frekvence - Přepínání | 300kHz |
| Detailní popis | Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3V 1 Output 600mA 8-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| Current - Výstup | 600mA |
| Číslo základní části | TC120303 |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Micrel / Microchip Technology. Nyní máme k dispozici 4153 kusy Micrel / Microchip Technology TC120303EHATR. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
CXA1304-0000-000F00B240H - Výrobci:
Cree - Popis:
LED COB CXA1304 NEUTRAL WHT SQ - Na skladě:
61133

