MIC79050-4.2BMM
Micrel / Microchip Technology
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit MIC79050-4.2BMM s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit MIC79050-4.2BMM s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MIC79050-4.2BMM |
|---|---|
| Výrobce | Micrel / Microchip Technology |
| Popis | IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-MSOP |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 400 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.034 | |||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | MIC79050-4.2BMM |
|---|---|
| Výrobce | Micrel / Microchip Technology |
| Popis | IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-MSOP |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 35780 pcs |
| Datový list | MIC79050 |
| Fotografie produktu | MIC79050-4.2BMM.jpg |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) |
| Napětí - Napájení (Max) | 16V |
| Dodavatel zařízení Package | 8-MSOP |
| Série | - |
| Programovatelné funkce | - |
| Obal | Tube |
| Paket / krabice | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Počet článků | 1 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Rozhraní | - |
| Ochrana proti poruchám | Over Current, Over Temperature, Reverse Battery, Reverse Current |
| Detailní popis | Charger IC Lithium Ion 8-MSOP |
| Aktuální - nabíjení | Constant, Pulsed |
| Nabíjecí proud - Max | - |
| Napětí akumulátoru | 4.2V |
| Chemie baterie | Lithium Ion |
| Číslo základní části | MIC79050 |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Micrel / Microchip Technology. Nyní máme k dispozici 35780 kusy Micrel / Microchip Technology MIC79050-4.2BMM. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
MIC79050-4.2YMM-TR - Výrobci:
Micrel / Microchip Technology - Popis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-MSOP - Na skladě:
57273
- Část#:
MIC7401YFL-TR - Výrobci:
Micrel / Microchip Technology - Popis:
IC REG BUCK BOOST PROG SYNC - Na skladě:
8814
- Část#:
MIC74BQS - Výrobci:
Micrel / Microchip Technology - Popis:
IC I/O EXPANDER I2C 8B 16QSOP - Na skladě:
45578
- Část#:
MIC79050-4.2YMM - Výrobci:
Micrel / Microchip Technology - Popis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-MSOP - Na skladě:
53651
- Část#:
MIC74BQS-TR - Výrobci:
Micrel / Microchip Technology - Popis:
IC I/O EXPANDER I2C 8B 16QSOP - Na skladě:
58116
- Část#:
MIC79050-4.2BS TR - Výrobci:
Micrel / Microchip Technology - Popis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION SOT223 - Na skladě:
55684
- Část#:
MIC79050-4.2BM - Výrobci:
Micrel / Microchip Technology - Popis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-SOIC - Na skladě:
35904
- Část#:
MIC7400YFL-T5 - Výrobci:
Micrel / Microchip Technology - Popis:
IC REG BUCK BOOST PROG SYNC - Na skladě:
5283
- Část#:
MIC7401YFL-T5 - Výrobci:
Micrel / Microchip Technology - Popis:
IC REG BUCK BOOST PROG SYNC - Na skladě:
5426
- Část#:
MIC79050-4.2BMM-TR - Výrobci:
Micrel / Microchip Technology - Popis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-MSOP - Na skladě:
49654
- Část#:
MIC79050-4.2BM-TR - Výrobci:
Micrel / Microchip Technology - Popis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-SOIC - Na skladě:
46549
- Část#:
MIC79050-4.2YS-TR - Výrobci:
Micrel / Microchip Technology - Popis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION SOT223 - Na skladě:
47557
- Část#:
MIC79050-4.2YM - Výrobci:
Micrel / Microchip Technology - Popis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-SOIC - Na skladě:
51911
- Část#:
MIC79050-4.2BS - Výrobci:
Micrel / Microchip Technology - Popis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION SOT223 - Na skladě:
38783
- Část#:
MIC74YQS - Výrobci:
Micrel / Microchip Technology - Popis:
IC I/O EXPANDER I2C 8B 16QSOP - Na skladě:
69301
- Část#:
MIC74YQS-TR - Výrobci:
Micrel / Microchip Technology - Popis:
IC I/O EXPANDER I2C 8B 16QSOP - Na skladě:
68292
- Část#:
MIC79110-4.2BML-TR - Výrobci:
Micrel / Microchip Technology - Popis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION 10-MLF - Na skladě:
41446
- Část#:
MIC79050-4.2YS - Výrobci:
Micrel / Microchip Technology - Popis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION SOT223 - Na skladě:
84598
- Část#:
MIC79050-4.2YM-TR - Výrobci:
Micrel / Microchip Technology - Popis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-SOIC - Na skladě:
49654
- Část#:
MIC7400YFL-TR - Výrobci:
Micrel / Microchip Technology - Popis:
IC REG BUCK BOOST PROG SYNC - Na skladě:
8252
