060-2443-06
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 060-2443-06 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 060-2443-06 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 060-2443-06 |
|---|---|
| Výrobce | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Popis | SENSOR FORCE LOAD CELL 10LBS |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $245.279 | $236.821 | $232.592 | |||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 060-2443-06 |
|---|---|
| Výrobce | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Popis | SENSOR FORCE LOAD CELL 10LBS |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 155 pcs |
| Datový list | 13 Series |
| Fotografie produktu | 060-2443-06.jpg |
| Kategorie | Snímače, převodníky |
| Napětí - Supply | 5V |
| Série | Model 13 |
| Typ senzoru | Load Cell |
| Výstup | Voltage |
| Ostatní jména | 480-6088 AL322AV,1A,2U,6AM,15C |
| Provozní teplota | -54°C to 121°C |
| provozní síla | 4.54kgf (10lbs) |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailní popis | Load Cell Force Sensor 4.54kgf (10lbs) |
| Pohon Type | Pushbutton |
| Pohon Style / Velikost | Round, 2.29mm |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Honeywell Sensing and Productivity Solutions. Nyní máme k dispozici 155 kusy Honeywell Sensing and Productivity Solutions 060-2443-06. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
060-2445-04 - Výrobci:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Popis:
SENSOR FORCE LOAD CELL 1000LBS - Na skladě:
153
- Část#:
060-1430-06 - Výrobci:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Popis:
SENSOR FORCE LOAD CELL 100LBS - Na skladě:
123
- Část#:
060-1432-07 - Výrobci:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Popis:
SENSOR FORCE LOAD CELL 1000LBS - Na skladě:
130
- Část#:
060-1432-08 - Výrobci:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Popis:
SENSOR FORCE LOAD CELL 500LBS - Na skladě:
112
- Část#:
060-3147-01 - Výrobci:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Popis:
MODEL GM DIGITAL DISPLAY - Na skladě:
127
- Část#:
060-2443-02 - Výrobci:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Popis:
SENSOR FORCE LOAD CELL 2.2LBS - Na skladě:
154
- Část#:
060-2444-06 - Výrobci:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Popis:
SENSOR FORCE LOAD CELL 250LBS - Na skladě:
148
- Část#:
060-1430-04 - Výrobci:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Popis:
SENSOR FORCE LOAD CELL 25LBS - Na skladě:
116
- Část#:
060-1432-04 - Výrobci:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Popis:
SENSOR FORCE LOAD CELL 250LBS - Na skladě:
110
- Část#:
060-1430-05 - Výrobci:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Popis:
SENSOR FORCE LOAD CELL 50LBS - Na skladě:
128
- Část#:
060-2443-08 - Výrobci:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Popis:
SENSOR FORCE LOAD CELL 50LBS - Na skladě:
172
- Část#:
060-2443-07 - Výrobci:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Popis:
SENSOR FORCE LOAD CELL 25LBS - Na skladě:
140
- Část#:
060-1426-02 - Výrobci:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Popis:
SENSOR FORCE LOAD CELL 2.2LBS - Na skladě:
127
- Část#:
060-1426-04 - Výrobci:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Popis:
SENSOR FORCE LOAD CELL 10LBS - Na skladě:
117
- Část#:
060-38-02R01 - Výrobci:
3M - Popis:
THIS HEADBAND IS A REPLACEMENT P - Na skladě:
3426
- Část#:
060-2444-03 - Výrobci:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Popis:
SENSOR FORCE LOAD CELL 100LBS - Na skladě:
145
