500-0690-00
FLIR
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 500-0690-00 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 500-0690-00 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 500-0690-00 |
|---|---|
| Výrobce | FLIR |
| Popis | THERMAL IMAGE SENSOR 80HX60V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $67.025 | |||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 500-0690-00 |
|---|---|
| Výrobce | FLIR |
| Popis | THERMAL IMAGE SENSOR 80HX60V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 554 pcs |
| Datový list | LEPTON® (LWIR) DatasheetLepton Software Interface Desc Doc |
| Fotografie produktu | 500-0690-00.jpg |
| Kategorie | Snímače, převodníky |
| Napětí - Supply | 2.72 V ~ 2.88 V |
| Typ | Thermal |
| Dodavatel zařízení Package | Module |
| Série | Lepton® |
| Velikost pixelu | 17µm x 17µm |
| Obal | Tray |
| Paket / krabice | Module |
| Provozní teplota | -10°C ~ 65°C |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Snímků za sekundu | 8.6 |
| Detailní popis | Thermal Image Sensor 80H x 60V 17µm x 17µm Module |
| Active Pixel Array | 80H x 60V |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady FLIR. Nyní máme k dispozici 554 kusy FLIR 500-0690-00. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
500 - Výrobci:
Keystone Electronics Corp. - Popis:
HOLDER BATT PC COIN 1CELL 12MM - Na skladě:
90385
- Část#:
500-0940 - Výrobci:
Hammond Manufacturing - Popis:
CONSOLE STEEL GRAY 7.15"LX7.74"W - Na skladě:
3421
- Část#:
500-0950 - Výrobci:
Hammond Manufacturing - Popis:
CONSOLE STEEL GRAY 7.94LX11.83"W - Na skladě:
2986
- Část#:
500-0930 - Výrobci:
Hammond Manufacturing - Popis:
CONSOLE STEEL GRAY 7.15"LX7.11"W - Na skladě:
3949
- Část#:
500-00001 - Výrobci:
Parallax, Inc. - Popis:
TRANSISTOR, NPN SW HS 200MA - Na skladě:
64208
- Část#:
500-006848-0000 - Výrobci:
Astec America (Artesyn Embedded Technologies) - Popis:
LCM1500 EXTENDED BUSBAR - Na skladě:
5204
- Část#:
500 3ZELRZ - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN BARRIER BLOCK STRAIN RELIEF - Na skladě:
93572


