QS1 KQS1 BK N C
C&K
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit QS1 KQS1 BK N C s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit QS1 KQS1 BK N C s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | QS1 KQS1 BK N C |
|---|---|
| Výrobce | C&K |
| Popis | SWITCH NAVIG ROCKER 100MA 30V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $15.834 | $14.294 | $13.695 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $12.839 | $12.411 | $11.726 | |||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | QS1 KQS1 BK N C |
|---|---|
| Výrobce | C&K |
| Popis | SWITCH NAVIG ROCKER 100MA 30V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 3144 pcs |
| Datový list | QS, RS Switch Modules Datasheet |
| Fotografie produktu | QS1 KQS1 BK N C.jpg |
| Kategorie | Spínače |
| Napìtí - DC | 30V |
| Napětí - Supply | - |
| Typ | Navigation Switch, 2 - Axis |
| styl koncovky | Card Edge |
| přepínač Funkce | 4-Way Directional |
| Série | QS |
| Panelového výřezu Rozměry | - |
| Výstup | Digital (Mechanical Switch) |
| Ostatní jména | *QS1 K*QS1 BK N C *QS1 KQS1 BK N C 840300-0501 CKN9538 QS1KQS1BKNC |
| Provozní teplota | -25°C ~ 85°C |
| provozní síla | - |
| Typ montáže | Panel Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| mechanické Life | 1,000,000 Cycles |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Ochrana proti vniknutí | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Funkce, Extra | - |
| Funkce | - |
| elektrická životnost | 1,000,000 Cycles |
| Detailní popis | Navigation Switch, 2 - Axis Digital (Mechanical Switch) Output |
| Jmenovitá hodnota proudu | 100mA (DC) |
| Materiál kontaktu | - |
| Kontakt Finish | - |
| Pohon Type | Rocker |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady C&K. Nyní máme k dispozici 3144 kusy C&K QS1 KQS1 BK N C. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
QS101XXB24 - Výrobci:
APEM Inc. - Popis:
INDICATOR 10MM FIXED BL 24V SLDR - Na skladě:
32180
- Část#:
QS101XXHG110 - Výrobci:
APEM Inc. - Popis:
INDICATOR 10MM FIXED HI GRN 110V - Na skladě:
36916
- Část#:
QS10.481-D1 - Výrobci:
PULS - Popis:
DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 48V 5A - Na skladě:
191
- Část#:
QS10.121-A1 - Výrobci:
PULS - Popis:
DIN RAIL PWR SUPPLY 180W 12V 15A - Na skladě:
158
- Část#:
QS101XXB12 - Výrobci:
APEM Inc. - Popis:
INDICATOR 10MM FIXED BL 12V SLDR - Na skladě:
31827
- Část#:
QS10.241-C1 - Výrobci:
PULS - Popis:
DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 24V 10A - Na skladě:
223
- Část#:
QS10.241-D1 - Výrobci:
PULS - Popis:
DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 24V 10A - Na skladě:
274
- Část#:
QS101XXHB220 - Výrobci:
APEM Inc. - Popis:
INDICATOR 10MM FIXED HI BLU 220V - Na skladě:
23818
- Část#:
QS101XXHG220 - Výrobci:
APEM Inc. - Popis:
INDICATOR 10MM FIXED HI GRN 220V - Na skladě:
44988
- Část#:
QS101XXHB110 - Výrobci:
APEM Inc. - Popis:
INDICATOR 10MM FIXED HI BLU 110V - Na skladě:
25089
- Část#:
QS101XXG24 - Výrobci:
APEM Inc. - Popis:
INDICATOR 10MM FIXED GR 24V SLDR - Na skladě:
49465
- Část#:
QS101XXG12 - Výrobci:
APEM Inc. - Popis:
INDICATOR 10MM FIXED GR 12V SLDR - Na skladě:
48368
- Část#:
QS10.481-A1 - Výrobci:
PULS - Popis:
DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 48V 5A - Na skladě:
167
