CRD16CM0CB
C&K
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit CRD16CM0CB s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit CRD16CM0CB s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CRD16CM0CB |
|---|---|
| Výrobce | C&K |
| Popis | SW ROTARY DIP HEX COMP 0.4VA 20V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 45 pcs | 90 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $1.78 | $1.703 | $1.626 | $1.548 | ||
| 135 pcs | 270 pcs | 540 pcs | 1035 pcs | ||
| $1.393 | $1.239 | $1.20 | $1.084 | ||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | CRD16CM0CB |
|---|---|
| Výrobce | C&K |
| Popis | SW ROTARY DIP HEX COMP 0.4VA 20V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 36362 pcs |
| Datový list | CRD Series 10mm Dip Coded Rotary Switches |
| Fotografie produktu | CRD16CM0CB-001.jpg , CRD16CM0CB-002.jpg |
| Kategorie | Spínače |
| prací | Yes |
| napìtí | 20VAC/DC |
| styl koncovky | PC Pin |
| Série | CRD |
| stoupání | 0.100" (2.54mm), Full |
| Obal | Tube |
| Ostatní jména | *CRD16CM0CB CKN6175 |
| Provozní teplota | -20°C ~ 85°C |
| Počet poloh | 16 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| mechanické Life | 30,000 Steps |
| Délka | 0.393" (10.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška nad Board | 0.256" (6.50mm) |
| Funkce | Process Sealed |
| elektrická životnost | 20,000 Steps |
| Detailní popis | Dip Switch Hexadecimal Complement 16 Position Through Hole Rotary for Tool Actuator 0.4VA 20VAC/DC |
| Jmenovitá hodnota proudu | 0.4VA |
| Materiál kontaktu | Beryllium Copper |
| Kontakt Finish | Gold |
| Obvod | Hexadecimal Complement |
| Materiál těla | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Pohon Type | Rotary for Tool |
| Pohon Level | Flush, Recessed |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady C&K. Nyní máme k dispozici 36362 kusy C&K CRD16CM0CB. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
CRD16CM0SBR - Výrobci:
C&K - Popis:
SW ROTARY DIP HEX COMP 0.4VA 20V - Na skladě:
24521

