794211-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 794211-1 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 794211-1 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 794211-1 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | CONN CAP 20POS MINI UNIV-MATE 2 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $1.15 | $1.105 | $1.013 | $0.967 | $0.921 | |
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
| $0.806 | $0.783 | $0.668 | $0.622 | ||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 794211-1 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | CONN CAP 20POS MINI UNIV-MATE 2 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 55543 pcs |
| Datový list | 794211 |
| Fotografie produktu | 794211-1-001.jpg , 794211-1-002.jpg , 794211-1-003.jpg |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely |
| Série | Mini-Universal MATE-N-LOK II |
| řádek Rozteč | 0.163" (4.14mm) |
| stoupání | 0.163" (4.14mm) |
| Obal | Bulk |
| Ostatní jména | 7942111 A25721 |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh | 20 |
| Poznámka | Contacts Not Included |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Funkce | - |
| upevňovací Type | Locking Ramp |
| Detailní popis | 20 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.163" (4.14mm) |
| Typ kontaktu | Male or Female |
| Kontakt Ukončení | Crimp |
| Typ konektoru | Receptacle |
| Barva | Natural |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Agastat Relays / TE Connectivity. Nyní máme k dispozici 55543 kusy Agastat Relays / TE Connectivity 794211-1. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
794208-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN PLUG 18POS MINI UNIV-MATE 2 - Na skladě:
71917
- Část#:
794213-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN CAP 22POS MINI UNIV-MATE 2 - Na skladě:
49222
- Část#:
794209-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN CAP 18POS MINI UNIV-MATE 2 - Na skladě:
60493
- Část#:
794204-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN PLUG 15POS MINI UNIV-MATE 2 - Na skladě:
76478
- Část#:
794205-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN CAP 15POS MINI UNIV-MATE 2 - Na skladě:
83288
- Část#:
794203-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN CAP 14POS MINI UNIV-MATE 2 - Na skladě:
82486
- Část#:
794201-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN CAP 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Na skladě:
58948
- Část#:
794215-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN CAP 24POS MINI UNIV-MATE 2 - Na skladě:
63900
- Část#:
794216-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
MINI UMNL2 PIN 30-26 AWG AU - Na skladě:
223897
- Část#:
794207-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN CAP 16POS MINI UNIV-MATE 2 - Na skladě:
87525
- Část#:
794210-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN PLUG 20POS MINI UNIV-MATE 2 - Na skladě:
66992
- Část#:
794217-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
MINI UMNL2 SOK 30-26 AWG AU - Na skladě:
213045
- Část#:
794206-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN PLUG 16POS MINI UNIV-MATE 2 - Na skladě:
49450
- Část#:
794202-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN PLUG 14POS MINI UNIV-MATE 2 - Na skladě:
78500
- Část#:
794218-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN PIN MINI UMNL2 22-26AWG - Na skladě:
1238379
- Část#:
794212-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN PLUG 22POS MINI UNIV-MATE 2 - Na skladě:
64080
- Část#:
794218-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN PIN 26-22AWG MINI-U M-N-L - Na skladě:
234188
- Část#:
794214-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN PLUG 24POS MINI UNIV-MATE 2 - Na skladě:
47363
- Část#:
794216-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN PIN 26-30AWG TIN CRIMP TERM - Na skladě:
1023342
- Část#:
794217-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN SOCKET 30-26AWG TIN - Na skladě:
1999147
