794200-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 794200-1 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 794200-1 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 794200-1 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | CONN PLUG 12POS MINI UNIV-MATE 2 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.532 | $0.485 | $0.455 | $0.435 | $0.415 | |
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
| $0.376 | $0.346 | $0.297 | $0.277 | ||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 794200-1 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | CONN PLUG 12POS MINI UNIV-MATE 2 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 83276 pcs |
| Datový list | 794200 |
| Fotografie produktu | 794200-1-001.jpg , 794200-1-002.jpg , 794200-1-003.jpg |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely |
| Série | Mini-Universal MATE-N-LOK II |
| řádek Rozteč | 0.163" (4.14mm) |
| stoupání | 0.163" (4.14mm) |
| Obal | Bulk |
| Ostatní jména | A25709 |
| Počet řádků | 3 |
| Počet poloh | 12 |
| Poznámka | Contacts Not Included |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Funkce | - |
| upevňovací Type | Latch Lock |
| Detailní popis | 12 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.163" (4.14mm) |
| Typ kontaktu | Male or Female |
| Kontakt Ukončení | Crimp |
| Typ konektoru | Plug |
| Barva | Natural |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Agastat Relays / TE Connectivity. Nyní máme k dispozici 83276 kusy Agastat Relays / TE Connectivity 794200-1. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
794190-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN PLUG 6POS MINI UNIV-MATE 2 - Na skladě:
111429
- Část#:
794199-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN CAP 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Na skladě:
85087
- Část#:
794204-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN PLUG 15POS MINI UNIV-MATE 2 - Na skladě:
76478
- Část#:
794197-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN CAP 10POS MINI UNIV-MATE 2 - Na skladě:
61709
- Část#:
794192-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN PLUG 8POS MINI UNIV-MATE 2 - Na skladě:
57946
- Část#:
794194-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN PLUG 9POS MINI UNIV-MATE 2 - Na skladě:
74211
- Část#:
794202-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN PLUG 14POS MINI UNIV-MATE 2 - Na skladě:
78500
- Část#:
794201-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN CAP 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Na skladě:
58948
- Část#:
794205-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN CAP 15POS MINI UNIV-MATE 2 - Na skladě:
83288
- Část#:
794208-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN PLUG 18POS MINI UNIV-MATE 2 - Na skladě:
71917
- Část#:
794196-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN PLUG 10POS MINI UNIV-MATE 2 - Na skladě:
79722
- Část#:
794209-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN CAP 18POS MINI UNIV-MATE 2 - Na skladě:
60493
- Část#:
794210-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN PLUG 20POS MINI UNIV-MATE 2 - Na skladě:
66992
- Část#:
794207-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN CAP 16POS MINI UNIV-MATE 2 - Na skladě:
87525
- Část#:
794198-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN PLUG 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Na skladě:
76313
- Část#:
794195-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN CAP 9POS MINI UNIV-MATE 2 - Na skladě:
84724
- Část#:
794193-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN CAP 8POS MINI UNIV-MATE 2 - Na skladě:
89907
- Část#:
794191-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN CAP 6POS MINI UNIV-MATE 2 - Na skladě:
80476
- Část#:
794203-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN CAP 14POS MINI UNIV-MATE 2 - Na skladě:
82486
- Část#:
794206-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN PLUG 16POS MINI UNIV-MATE 2 - Na skladě:
49450
