6-6435070-9
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 6-6435070-9 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 6-6435070-9 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 6-6435070-9 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | CA,SM,12F,OFNP,MPO |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 6-6435070-9 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | CA,SM,12F,OFNP,MPO |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5765 pcs |
| Datový list | 6435070 |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Typ | Singlemode, Duplex |
| Série | - |
| Return Loss | 45dB |
| hodnocení | OFNP, OFNR |
| Provozní teplota | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Délka - Celkově | 975.0' (297.2m) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Bunda (izolace) Materiál | - |
| Průchozí útlum | 0.96dB |
| Typ Fiber | - |
| Funkce | Plenum, Riser |
| Detailní popis | Cable Fiber Optic MPO To MPO 975.0' (297.2m) |
| Color - Konektory | Green |
| Barva - Cable | Yellow |
| Typ kabelu | Buffered Fiber |
| Průměr kabelu | 0.31" (7.8mm) |
| Poloměr ohybu | - |
| 2. Konektor | MPO |
| 1. Konektor | MPO |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Agastat Relays / TE Connectivity. Nyní máme k dispozici 5765 kusy Agastat Relays / TE Connectivity 6-6435070-9. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
6-6437132-7 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CABLE FLXSTRP 7POS 1.27MM 3" - Na skladě:
85539
- Část#:
6-6437141-7 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CABLE FLXSTRP 18POS 2.54MM 2.5" - Na skladě:
55493
- Část#:
6-6435070-8 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,SM,12F,OFNP,MPO - Na skladě:
5861
- Část#:
6-6437130-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CABLE FLXSTRP 10POS 1.27MM 1" - Na skladě:
80581
- Část#:
6-6435070-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,SM,12F,OFNP,MPO - Na skladě:
65
- Část#:
6-6437146-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CABLE FLXSTRP 16POS 2.54MM 5" - Na skladě:
27676
- Část#:
6-6437146-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CABLE FLXSTRP 15POS 2.54MM 5" - Na skladě:
34031
- Část#:
6-6437020-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
FSKT IDC S 16 30AU - Na skladě:
5212
- Část#:
6-6437134-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CABLE FLXSTRP 4POS 2.54MM 0.5" - Na skladě:
136872
- Část#:
6-6435029-9 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,50,24F,OFNP,MPO - Na skladě:
20
- Část#:
6-6435070-6 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA SM 12F OFNP MPO - Na skladě:
4387
- Část#:
6-6435070-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,SM,12F,OFNP,MPO - Na skladě:
4575
- Část#:
6-6435070-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,SM,12F,OFNP,MPO - Na skladě:
68
- Část#:
6-6435070-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A 12FIB SM MPO-MPO - Na skladě:
5203
- Část#:
6-6437269-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100 - Na skladě:
13086
- Část#:
6-6435070-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA SM 12F OFNP MPO - Na skladě:
5984
- Část#:
6-6435070-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,SM,12F,OFNP,MPO - Na skladě:
5394
- Část#:
6-6437144-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CABLE FLXSTRP 8POS 2.54MM 3" - Na skladě:
60250
- Část#:
6-6437131-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CABLE FLXSTRP 23POS 1.27MM 2" - Na skladě:
85263
- Část#:
6-6435070-7 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,SM,12F,OFNP,MPO - Na skladě:
4890

