0430310002-02-S4-D
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 0430310002-02-S4-D s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 0430310002-02-S4-D s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 0430310002-02-S4-D |
|---|---|
| Výrobce | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Popis | 2" PRE-CRIMP A2015S SLATE |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.317 | $0.273 | $0.249 | $0.224 | $0.199 | |
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 0430310002-02-S4-D |
|---|---|
| Výrobce | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Popis | 2" PRE-CRIMP A2015S SLATE |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 105592 pcs |
| Datový list | Custom Jumper Part Numbering GuideJumper Wires Length Guide430310002 Drawing |
| Fotografie produktu | 0430310002-02-S4-D-001.jpg , 0430310002-02-S4-D-002.jpg |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Série | Micro-Fit 3.0 43031 |
| Počet řádků | 1 |
| Počet vodičů | 1 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Délka | 2.00" (50.80mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailní popis | Slate 24 AWG Jumper Lead Pin to Pin Gold 2.00" (50.80mm) |
| Kontakt Finish Tloušťka | 15.0µin (0.38µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Kontakt End | Pin to Pin |
| Barva | Slate |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Affinity Medical Technologies - a Molex company. Nyní máme k dispozici 105592 kusy Affinity Medical Technologies - a Molex company 0430310002-02-S4-D. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
0430310002-02-R4-D - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
2" PRE-CRIMP A2015R RED - Na skladě:
108818
- Část#:
0430310002-02-W2-D - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
2" PRE-CRIMP A2016W WHITE - Na skladě:
100025
- Část#:
0430310002-02-R0-D - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
2" PRE-CRIMP A2040R RED - Na skladě:
109094
- Část#:
0430310002-02-W2 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
2" PRE-CRIMP A2016W WHITE - Na skladě:
130315
- Část#:
0430310002-02-W0 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
2" PRE-CRIMP A2040W WHITE - Na skladě:
147964
- Část#:
0430310002-02-S2 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
2" PRE-CRIMP A2016S SLATE - Na skladě:
140080
- Část#:
0430310002-02-S0-D - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
2" PRE-CRIMP A2040S SLATE - Na skladě:
114789
- Část#:
0430310002-02-W0-D - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
2" PRE-CRIMP A2040W WHITE - Na skladě:
96980
- Část#:
0430310002-02-S0 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
2" PRE-CRIMP A2040S SLATE - Na skladě:
125467
- Část#:
0430310002-02-V0-D - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
2" PRE-CRIMP A2040V VIOLET - Na skladě:
118369
- Část#:
0430310002-02-S2-D - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
2" PRE-CRIMP A2016S SLATE - Na skladě:
115880
- Část#:
0430310002-02-R4 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
2" PRE-CRIMP A2015R RED - Na skladě:
133858
- Část#:
0430310002-02-R2-D - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
2" PRE-CRIMP A2016R RED - Na skladě:
117825
- Část#:
0430310002-02-V4 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
2" PRE-CRIMP A2015V VIOLET - Na skladě:
131043
- Část#:
0430310002-02-V2-D - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
2" PRE-CRIMP A2016V VIOLET - Na skladě:
105043
- Část#:
0430310002-02-V4-D - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
2" PRE-CRIMP A2015V VIOLET - Na skladě:
119194
- Část#:
0430310002-02-R2 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
2" PRE-CRIMP A2016R RED - Na skladě:
141603
- Část#:
0430310002-02-V0 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
2" PRE-CRIMP A2040V VIOLET - Na skladě:
157084
- Část#:
0430310002-02-V2 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
2" PRE-CRIMP A2016V VIOLET - Na skladě:
126270
- Část#:
0430310002-02-S4 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
2" PRE-CRIMP A2015S SLATE - Na skladě:
136308
