0039000059-08-B0-D
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 0039000059-08-B0-D s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 0039000059-08-B0-D s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 0039000059-08-B0-D |
|---|---|
| Výrobce | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Popis | 8" PRE-CRIMP A2040 BLACK |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.249 | $0.215 | $0.195 | $0.176 | $0.156 | |
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 0039000059-08-B0-D |
|---|---|
| Výrobce | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Popis | 8" PRE-CRIMP A2040 BLACK |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 148059 pcs |
| Datový list | 00390000yy DrawingCustom Jumper Part Numbering GuideJumper Wires Length Guide |
| Fotografie produktu | 0039000059-08-B0-D-001.jpg , 0039000059-08-B0-D-002.jpg |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| Série | Mini-Fit Jr |
| Počet řádků | 1 |
| Počet vodičů | 1 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Délka | 8.00" (203.20mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailní popis | Black 20 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 8.00" (203.20mm) |
| Kontakt Finish Tloušťka | - |
| Kontakt Finish | Tin |
| Kontakt End | Socket to Socket |
| Barva | Black |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Affinity Medical Technologies - a Molex company. Nyní máme k dispozici 148059 kusy Affinity Medical Technologies - a Molex company 0039000059-08-B0-D. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
801-87-010-66-001101 - Výrobci:
Preci-Dip - Popis:
PCB CONN PRESS FIT 2.54MM - Na skladě:
73844
