MAAM-011184-TR1000
Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit MAAM-011184-TR1000 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit MAAM-011184-TR1000 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MAAM-011184-TR1000 |
|---|---|
| Výrobce | Aeroflex (MACOM Technology Solutions) |
| Popis | IC RF AMP CATV 5MHZ-300MHZ 8MSOP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.411 | $1.26 | $1.134 | |||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $1.033 | $0.932 | $0.836 | |||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | MAAM-011184-TR1000 |
|---|---|
| Výrobce | Aeroflex (MACOM Technology Solutions) |
| Popis | IC RF AMP CATV 5MHZ-300MHZ 8MSOP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 36225 pcs |
| Datový list | MAAM-011184 |
| Kategorie | RF / IF a RFID |
| Napětí - Supply | 5V |
| Test Frequency | 300MHz |
| Dodavatel zařízení Package | 8-MSOP-EP |
| Série | - |
| RF Type | CATV |
| Obal | Original-Reel® |
| Paket / krabice | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| P1dB | 21.7dBm |
| Ostatní jména | 1465-1748-6 |
| hluk Obrázek | 2.5dB |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Získat | 21dB |
| Frekvence | 5MHz ~ 300MHz |
| Detailní popis | RF Amplifier IC CATV 5MHz ~ 300MHz 8-MSOP-EP |
| Proud - Supply | 95mA |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Aeroflex (MACOM Technology Solutions). Nyní máme k dispozici 36225 kusy Aeroflex (MACOM Technology Solutions) MAAM-011184-TR1000. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
MAAM-011191 - Výrobci:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Popis:
IC RF AMP CATV 45MHZ-1.2GHZ - Na skladě:
5289
- Část#:
MAAM-011177-1SMB - Výrobci:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Popis:
EVAL BOARD FOR MAAM-011177 - Na skladě:
5644
- Část#:
MAAM-011177-TR1000 - Výrobci:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Popis:
IC AMP CATV 45MHZ-1.2GHZ 16TSSOP - Na skladě:
4690
- Část#:
MAAM-011156-TR1000 - Výrobci:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Popis:
IC RF AMP CATV 5MHZ-300MHZ 16QFN - Na skladě:
30037
- Část#:
MAAM-011182-TR1000 - Výrobci:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Popis:
IC RF AMP 45MHZ-1.2GHZ 8DFN - Na skladě:
45657
- Část#:
MAAM-011206-TR1000 - Výrobci:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Popis:
IC RF AMP 0HZ-15GHZ 6DFN - Na skladě:
5435
- Část#:
MAAM-011191-1SMB - Výrobci:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Popis:
EVAL BOARD FOR MAAM-011191 - Na skladě:
5051
- Část#:
MAAM-011206-TR3000 - Výrobci:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Popis:
IC RF AMP 0HZ-15GHZ 6DFN - Na skladě:
16812
- Část#:
MAAM-011117-001SMB - Výrobci:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Popis:
EVAL BOARD FOR MAAM-011117-TR100 - Na skladě:
279
- Část#:
MAAM-011191-TR2500 - Výrobci:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Popis:
IC RF AMP CATV 45MHZ-1.2GHZ - Na skladě:
5091
- Část#:
MAAM-011177-TR3000 - Výrobci:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Popis:
IC AMP CATV 45MHZ-1.2GHZ 16TSSOP - Na skladě:
5461
- Část#:
MAAM-011191-TR1000 - Výrobci:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Popis:
IC RF AMP CATV 45MHZ-1.2GHZ - Na skladě:
5917
- Část#:
MAAM-011206-SMB - Výrobci:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Popis:
EVAL BOARD FOR MAAM-011206 - Na skladě:
280
- Část#:
MAAM-011186-TR1000 - Výrobci:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Popis:
IC AMP DIFF CATV VAR GAIN 48QFN - Na skladě:
13123
- Část#:
MAAM-011177 - Výrobci:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Popis:
IC AMP CATV 45MHZ-1.2GHZ 16TSSOP - Na skladě:
4755
- Část#:
MAAM-011117-TR1000 - Výrobci:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Popis:
IC RF AMP GP 50MHZ-2.7GHZ 8DFN - Na skladě:
5084
- Část#:
MAAM-011162-TR1000 - Výrobci:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Popis:
IC RF AMP 5MHZ-1.2GHZ SOT89-3 - Na skladě:
52152
- Část#:
MAAM-011177-TR2500 - Výrobci:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Popis:
IC AMP CATV 45MHZ-1.2GHZ 16TSSOP - Na skladě:
5674
- Část#:
MAAM-011185-TR1000 - Výrobci:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Popis:
IC RF AMP CATV 5MHZ-300MHZ 16QFN - Na skladě:
31603
- Část#:
MAAM-011191-TR3000 - Výrobci:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Popis:
IC RF AMP CATV 45MHZ-1.2GHZ - Na skladě:
4237

