AD829SQ
ADI (Analog Devices, Inc.)
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit AD829SQ s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit AD829SQ s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | AD829SQ |
|---|---|
| Výrobce | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Popis | IC VIDEO OPAMP HS LN 8-CDIP |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 48 pcs | 144 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $10.658 | $9.389 | $8.395 | |||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | AD829SQ |
|---|---|
| Výrobce | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Popis | IC VIDEO OPAMP HS LN 8-CDIP |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 3907 pcs |
| Datový list | AD829 |
| Fotografie produktu | AD829SQ.jpg |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) |
| Napětí - Napájení, Single / Dual (±) | ±4.5 V ~ 18 V |
| Dodavatel zařízení Package | 8-CERDIP |
| rychlost přeběhu | 230 V/µs |
| Série | - |
| Obal | Tube |
| Paket / krabice | 8-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Typ výstupu | - |
| Počet okruhů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Detailní popis | Video Amp, 1 Voltage Feedback 8-CERDIP |
| Proud - Supply | 5.3mA |
| Aktuální - Výstup / Channel | 32mA |
| Číslo základní části | AD829 |
| Aplikace | Voltage Feedback |
| -3 dB šířka pásma | 120MHz |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady ADI (Analog Devices, Inc.). Nyní máme k dispozici 3907 kusy ADI (Analog Devices, Inc.) AD829SQ. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
AD829SQ/883B - Výrobci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Popis:
IC VIDEO OPAMP HS LN 8CERDIP - Na skladě:
3187
- Část#:
AD8300ARZ-REEL - Výrobci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Popis:
IC DAC 12BIT SERIAL 8SOIC - Na skladě:
12232
- Část#:
AD829JRZ - Výrobci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Popis:
IC VIDEO OPAMP LN HS 8-SOIC - Na skladě:
24136
- Část#:
AD829JR-REEL7 - Výrobci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Popis:
IC VIDEO OPAMP LN HS 8-SOIC - Na skladě:
4092
- Část#:
AD829ARZ-REEL7 - Výrobci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Popis:
IC VIDEO OPAMP HS LN 8-SOIC - Na skladě:
25855
- Část#:
AD8302ARU - Výrobci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Popis:
IC RF DETECT 2.7GHZ 14TSSOP - Na skladě:
4120
- Část#:
AD8300AR - Výrobci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Popis:
IC DAC 12BIT 3V SRL-IN 8-SOIC - Na skladě:
4245
- Část#:
AD829JN - Výrobci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Popis:
IC VIDEO OPAMP LN HS 8-DIP - Na skladě:
6004
- Část#:
AD829JRZ-REEL7 - Výrobci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Popis:
IC VIDEO OPAMP LN HS 8-SOIC - Na skladě:
21837
- Část#:
AD8300ARZ - Výrobci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Popis:
IC DAC 12BIT 3V SRL-IN 8-SOIC - Na skladě:
8608
- Část#:
AD8302ARU-REEL7 - Výrobci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Popis:
IC RF DETECT 2.7GHZ 14TSSOP - Na skladě:
4434
- Část#:
AD8300ANZ - Výrobci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Popis:
IC DAC 12BIT SERIAL 8DIP - Na skladě:
7580
- Část#:
AD829SE/883B - Výrobci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Popis:
IC VIDEO OPAMP HS LN 20CLCC - Na skladě:
641
- Část#:
AD829JR-REEL - Výrobci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Popis:
IC VIDEO OPAMP HS LN 8-SOIC - Na skladě:
4295
- Část#:
AD8302ARUZ - Výrobci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Popis:
IC RF DETECT 2.7GHZ 14TSSOP - Na skladě:
5168
- Část#:
AD829JRZ-REEL - Výrobci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Popis:
IC VIDEO OPAMP LN HS 8-SOIC - Na skladě:
22309
- Část#:
AD8302-EVALZ - Výrobci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Popis:
EVALUATION BOARD FOR AD8302 - Na skladě:
385
- Část#:
AD8300AN - Výrobci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Popis:
IC DAC 12-BIT SERIAL 8-DIP - Na skladě:
5375
- Část#:
AD829JNZ - Výrobci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Popis:
IC VIDEO OPAMP LN HS 8-DIP - Na skladě:
13260
- Část#:
AD829JR - Výrobci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Popis:
IC VIDEO OPAMP LN HS 8-SOIC - Na skladě:
4328
