8813330000
Weidmuller
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 8813330000 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 8813330000 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 8813330000 |
|---|---|
| Výrobce | Weidmuller |
| Popis | SYSTEM CABLE |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $17.14 | |||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 8813330000 |
|---|---|
| Výrobce | Weidmuller |
| Popis | SYSTEM CABLE |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1773 pcs |
| Datový list | Industrial Ethernet Catalog |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Typ | Multimode, Duplex, GOF, OM1 |
| Série | - |
| Return Loss | - |
| hodnocení | - |
| Ostatní jména | IE-FM6Z2VO0001MSD0SD0X |
| Provozní teplota | -5°C ~ 75°C |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Délka - Celkově | 3.3' (1.0m) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Bunda (izolace) Materiál | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Průchozí útlum | - |
| Typ Fiber | - |
| Funkce | Zipcord |
| Detailní popis | Cable Fiber Optic SC Duplex To SC Duplex 3.3' (1.0m) |
| Color - Konektory | Black, Red |
| Barva - Cable | Orange |
| Typ kabelu | Twin Zip |
| Průměr kabelu | - |
| Poloměr ohybu | 60mm |
| 2. Konektor | SC Duplex |
| 1. Konektor | SC Duplex |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Weidmuller. Nyní máme k dispozici 1773 kusy Weidmuller 8813330000. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
8814 - Výrobci:
Keystone Electronics Corp. - Popis:
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 1" - Na skladě:
575762
- Část#:
881378-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN RCPT HSG 0.25 2POS BLACK - Na skladě:
255982
- Část#:
881339-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN MALE TAB SLEEVE 0.25 1POS - Na skladě:
1122619
- Část#:
881339-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN MALE TAB SLEEVE 0.25 1POS - Na skladě:
1478578
- Část#:
8813210000 - Výrobci:
Weidmuller - Popis:
CABLE CAT5 8COND 26AWG 328.1' - Na skladě:
160

