F912D5-5F35Y
Panduit
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit F912D5-5F35Y s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit F912D5-5F35Y s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | F912D5-5F35Y |
|---|---|
| Výrobce | Panduit |
| Popis | 35 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE |
| Stav volného vedení / RoHS | RoHS vyhovuje výjimkou |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $139.464 | |||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
Product parameter
| Part Number | F912D5-5F35Y |
|---|---|
| Výrobce | Panduit |
| Popis | 35 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE |
| Stav volného vedení / RoHS | RoHS vyhovuje výjimkou |
| Dostupné množství | 242 pcs |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Typ | Singlemode |
| Série | - |
| Stav RoHS | RoHS compliant by exemption |
| Return Loss | 55dB |
| hodnocení | OFNP |
| Ostatní jména | 7498315839 |
| Provozní teplota | 0°C ~ 60°C |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Délka - Celkově | 35.0' (10.7m) |
| Bunda (izolace) Materiál | - |
| Průchozí útlum | - |
| Typ Fiber | 9/125 |
| Funkce | Plenum Rated |
| Detailní popis | Cable Fiber Optic MTP To MTP 9/125 35.0' (10.7m) |
| Color - Konektory | Green |
| Barva - Cable | Yellow |
| Typ kabelu | Ribbon Fiber |
| Průměr kabelu | - |
| Poloměr ohybu | - |
| 2. Konektor | MTP |
| 1. Konektor | MTP |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Panduit. Nyní máme k dispozici 242 kusy Panduit F912D5-5F35Y. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
F912D5-5F168Y - Výrobci:
Panduit - Popis:
168 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RAT - Na skladě:
197
- Část#:
F912D5-5F20Y - Výrobci:
Panduit - Popis:
20 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE - Na skladě:
249
- Část#:
F912D5-5F190Y - Výrobci:
Panduit - Popis:
190 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RAT - Na skladě:
166
- Část#:
F91BN1NNNSNM002 - Výrobci:
Panduit - Popis:
OS2 1 FIBER, 900M BUFFERED, PATC - Na skladě:
8494
- Část#:
F912D5-5F36Y - Výrobci:
Panduit - Popis:
36 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE - Na skladě:
251
- Část#:
F912D5-5F180Y - Výrobci:
Panduit - Popis:
180 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RAT - Na skladě:
187
- Část#:
F912D5-5F50Y - Výrobci:
Panduit - Popis:
50 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE - Na skladě:
246
- Část#:
F912D5-5F34Y - Výrobci:
Panduit - Popis:
34 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE - Na skladě:
279
- Část#:
F912D5-5F70Y - Výrobci:
Panduit - Popis:
70 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE - Na skladě:
212
- Část#:
F912D5-5F174Y - Výrobci:
Panduit - Popis:
174 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RAT - Na skladě:
206
- Část#:
F915-1/J - Výrobci:
Bussmann (Eaton) - Popis:
WASHER HD SCREW 8-32 SEMS - Na skladě:
59112
- Část#:
F912D5-5F60Y - Výrobci:
Panduit - Popis:
60 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE - Na skladě:
248
- Část#:
F912D5-5F28Y - Výrobci:
Panduit - Popis:
28 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE - Na skladě:
228
- Část#:
F91BN3NNNSNM001 - Výrobci:
Panduit - Popis:
OS2 1 FIBER, 900M BUFFERED, PATC - Na skladě:
11755
- Část#:
F912D5-5F30Y - Výrobci:
Panduit - Popis:
30 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE - Na skladě:
220
- Část#:
F912D5-5F38Y - Výrobci:
Panduit - Popis:
38 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE - Na skladě:
240
- Část#:
F912D5-5F32Y - Výrobci:
Panduit - Popis:
32 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE - Na skladě:
252
- Část#:
F91BN1NNNSNM001 - Výrobci:
Panduit - Popis:
OS2 1 FIBER, 900M BUFFERED, PATC - Na skladě:
11790
- Část#:
F912D5-5F200Y - Výrobci:
Panduit - Popis:
200 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RAT - Na skladě:
156


