F612D5-5F35Y
Panduit
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit F612D5-5F35Y s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit F612D5-5F35Y s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | F612D5-5F35Y |
|---|---|
| Výrobce | Panduit |
| Popis | 35 FT-MTP-MTP PLENUM INTERCONNEC |
| Stav volného vedení / RoHS | RoHS vyhovuje výjimkou |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $146.97 | |||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
Product parameter
| Part Number | F612D5-5F35Y |
|---|---|
| Výrobce | Panduit |
| Popis | 35 FT-MTP-MTP PLENUM INTERCONNEC |
| Stav volného vedení / RoHS | RoHS vyhovuje výjimkou |
| Dostupné množství | 242 pcs |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Typ | Multimode, OM1 |
| Série | - |
| Stav RoHS | RoHS compliant by exemption |
| Return Loss | 20dB |
| hodnocení | OFNP |
| Ostatní jména | 7498315517 |
| Provozní teplota | 0°C ~ 60°C |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Délka - Celkově | 35.0' (10.7m) |
| Bunda (izolace) Materiál | - |
| Průchozí útlum | - |
| Typ Fiber | 62.5/125 |
| Funkce | Plenum Rated |
| Detailní popis | Cable Fiber Optic MTP To MTP 62.5/125 35.0' (10.7m) |
| Color - Konektory | White |
| Barva - Cable | Orange |
| Typ kabelu | Ribbon Fiber |
| Průměr kabelu | - |
| Poloměr ohybu | - |
| 2. Konektor | MTP |
| 1. Konektor | MTP |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Panduit. Nyní máme k dispozici 242 kusy Panduit F612D5-5F35Y. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
2-5504971-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP SCDUP - Na skladě:
496
- Část#:
F612D5-5F132Y - Výrobci:
Panduit - Popis:
132 FT-MTP-MTP PLENUM INTERCONNE - Na skladě:
127
- Část#:
1906070-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN ASSY LC-DUP/SC-DUP RED 3M - Na skladě:
2390
- Část#:
F61600023 - Výrobci:
Diodes Incorporated - Popis:
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD - Na skladě:
136190
- Část#:
1-5503995-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5/125UM ZIP OMCER7 6.10 - Na skladě:
4748
- Část#:
F612D5-5F15Y - Výrobci:
Panduit - Popis:
15 FT-MTP-MTP PLENUM INTERCONNEC - Na skladě:
246
- Část#:
1-6754413-7 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,XG,MTRJ-SC - Na skladě:
1335
- Část#:
FP4LHLH00M8R2XA - Výrobci:
Belden - Popis:
FXPC OM4 LD_UHD LD_UHD 0.8M - Na skladě:
2385
- Část#:
F612D5-5F70Y - Výrobci:
Panduit - Popis:
70 FT-MTP-MTP PLENUM INTERCONNEC - Na skladě:
192
- Část#:
F614T-12MC - Výrobci:
Copal Electronics - Popis:
FAN AXIAL 62X14.5MM 12VDC WIRE - Na skladě:
13715
- Část#:
F612D5-5F40Y - Výrobci:
Panduit - Popis:
40 FT-MTP-MTP PLENUM INTERCONNEC - Na skladě:
221
- Část#:
F612D5-5F20Y - Výrobci:
Panduit - Popis:
20 FT-MTP-MTP PLENUM INTERCONNEC - Na skladě:
297
- Část#:
F612D5-5F25Y - Výrobci:
Panduit - Popis:
25 FT-MTP-MTP PLENUM INTERCONNEC - Na skladě:
231
- Část#:
F61200046 - Výrobci:
Diodes Incorporated - Popis:
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD - Na skladě:
97677
- Část#:
F614T-05MC - Výrobci:
Copal Electronics - Popis:
FAN AXIAL 62X14.5MM 5VDC WIRE - Na skladě:
15298
- Část#:
1-5504971-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP SCDUP - Na skladě:
4062
- Část#:
F612D5-5F30Y - Výrobci:
Panduit - Popis:
30 FT-MTP-MTP PLENUM INTERCONNEC - Na skladě:
245
- Část#:
F612D5-5F75Y - Výrobci:
Panduit - Popis:
75 FT-MTP-MTP PLENUM INTERCONNEC - Na skladě:
178
- Část#:
F612D5-5F10Y - Výrobci:
Panduit - Popis:
10 FT-MTP-MTP PLENUM INTERCONNEC - Na skladě:
306

