LWLR10LR50L3000AHPSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit LWLR10LR50L3000AHPSA1 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit LWLR10LR50L3000AHPSA1 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LWLR10LR50L3000AHPSA1 |
|---|---|
| Výrobce | International Rectifier (Infineon Technologies) |
| Popis | ACCY LIGHT FIBER FOR LTT |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $195.299 | |||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | LWLR10LR50L3000AHPSA1 |
|---|---|
| Výrobce | International Rectifier (Infineon Technologies) |
| Popis | ACCY LIGHT FIBER FOR LTT |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 195 pcs |
| Datový list | Fiber-Optic Cables LTT 76mm |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Typ | - |
| Série | - |
| Return Loss | - |
| hodnocení | - |
| Ostatní jména | LWL R10LR50L3000 A SP000091119 |
| Provozní teplota | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Délka - Celkově | 9.8' (3.0m) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Bunda (izolace) Materiál | - |
| Průchozí útlum | - |
| Typ Fiber | - |
| Funkce | - |
| Detailní popis | Cable Fiber Optic To 9.8' (3.0m) |
| Color - Konektory | Black |
| Barva - Cable | Orange |
| Typ kabelu | - |
| Průměr kabelu | 0.12" (3.0mm), 0.14" (3.6mm) |
| Poloměr ohybu | - |
| 2. Konektor | - |
| 1. Konektor | - |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady International Rectifier (Infineon Technologies). Nyní máme k dispozici 195 kusy International Rectifier (Infineon Technologies) LWLR10LR50L3000AHPSA1. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
LWLR10LR50L15000AHPSA1 - Výrobci:
International Rectifier (Infineon Technologies) - Popis:
ACCY LIGHT FIBER FOR LTT - Na skladě:
158
- Část#:
LWLR10LR50L4200AHPSA1 - Výrobci:
International Rectifier (Infineon Technologies) - Popis:
ACCY LIGHT FIBER FOR LTT - Na skladě:
199
- Část#:
933M-2-1-00500 - Výrobci:
CNC Tech - Popis:
FIBER OPTIC CBL ST/ST MULTI 5M - Na skladě:
7851
- Část#:
LWLR10LR87L3000HPSA1 - Výrobci:
International Rectifier (Infineon Technologies) - Popis:
ACCY LIGHT FIBER FOR LTT - Na skladě:
188
- Část#:
LWLR10LR50L1400AHPSA1 - Výrobci:
International Rectifier (Infineon Technologies) - Popis:
ACCY LIGHT FIBER FOR LTT - Na skladě:
196
- Část#:
1062673003 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
FIBER OPTIC CBL MTP-VERSABEAM - Na skladě:
990
- Část#:
DK-2912-02 - Výrobci:
ASSMANN WSW Components - Popis:
CABLE FIBER OPTIC 2M - Na skladě:
6040
- Část#:
PXF4054AAC - Výrobci:
Arcolectric (Bulgin) - Popis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 25M - Na skladě:
1547
- Část#:
2-1907114-9 - Výrobci:
TE Connectivity AMP Connectors - Popis:
FO C/A LC RED MTRJ 50/125 ORN - Na skladě:
1144
- Část#:
2-6374658-9 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A LC TO LC MM 2.0MM - Na skladě:
1195



