17-300310-60
Conec
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 17-300310-60 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 17-300310-60 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 17-300310-60 |
|---|---|
| Výrobce | Conec |
| Popis | FIBER CBL ASSY ZINC IP67 60M |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $146.78 | |||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 17-300310-60 |
|---|---|
| Výrobce | Conec |
| Popis | FIBER CBL ASSY ZINC IP67 60M |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 233 pcs |
| Datový list | 17-300310-01 thru 80 Drawing |
| Fotografie produktu | 17-300310-60.jpg |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Typ | Multimode, Duplex |
| Série | - |
| Return Loss | - |
| hodnocení | OFNR |
| Ostatní jména | 1730031060 626-1682 |
| Provozní teplota | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Délka - Celkově | 196.9' (60.0m) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Bunda (izolace) Materiál | - |
| Průchozí útlum | 0.71dB |
| Typ Fiber | 50/125 |
| Funkce | IP67 |
| Detailní popis | Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 50/125 196.9' (60.0m) |
| Color - Konektory | Black |
| Barva - Cable | Black |
| Typ kabelu | Buffered Fiber |
| Průměr kabelu | - |
| Poloměr ohybu | - |
| 2. Konektor | LC Duplex |
| 1. Konektor | LC Duplex |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Conec. Nyní máme k dispozici 233 kusy Conec 17-300310-60. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
