FPT04SCS200
Carlo Gavazzi
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit FPT04SCS200 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit FPT04SCS200 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | FPT04SCS200 |
|---|---|
| Výrobce | Carlo Gavazzi |
| Popis | FIBRE PL STD 1MM TB 200CM |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $68.201 | |||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | FPT04SCS200 |
|---|---|
| Výrobce | Carlo Gavazzi |
| Popis | FIBRE PL STD 1MM TB 200CM |
| Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 553 pcs |
| Datový list | FPT, FPD Datasheet |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Typ | - |
| Série | - |
| Return Loss | - |
| hodnocení | - |
| Ostatní jména | 1864-1766 |
| Provozní teplota | -25°C ~ 60°C |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Délka - Celkově | 6.6' (2.0m) |
| Bunda (izolace) Materiál | Polymethyl Methacrylate (PMMA) |
| Průchozí útlum | - |
| Typ Fiber | - |
| Funkce | - |
| Detailní popis | Cable Fiber Optic FPT To Cable 6.6' (2.0m) |
| Color - Konektory | - |
| Barva - Cable | - |
| Typ kabelu | - |
| Průměr kabelu | 0.07" (1.8mm) |
| Poloměr ohybu | 25mm |
| 2. Konektor | Cable |
| 1. Konektor | FPT |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Carlo Gavazzi. Nyní máme k dispozici 553 kusy Carlo Gavazzi FPT04SCS200. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
FPT705-270-R - Výrobci:
Bussmann (Eaton) - Popis:
FIXED IND 270NH 13A 0.65 MOHM - Na skladě:
64052
- Část#:
FPT1006-340-R - Výrobci:
Bussmann (Eaton) - Popis:
FIXED IND 340NH 19A 1 MOHM SMD - Na skladě:
78811
- Část#:
FPT705-200-R - Výrobci:
Bussmann (Eaton) - Popis:
FIXED IND 200NH 13A 0.65 MOHM - Na skladě:
74823
- Část#:
FPTRIPLE-BK - Výrobci:
HellermannTyton - Popis:
FACEPLATE SNGL GANG 3PORT BLACK - Na skladě:
43207
- Část#:
FPT09SAS200 - Výrobci:
Carlo Gavazzi - Popis:
FIBRE PL STD 0.25MM TB 200CM - Na skladě:
644
- Část#:
FPT705-170-R - Výrobci:
Bussmann (Eaton) - Popis:
FIXED IND 170NH 13A 0.65 MOHM - Na skladě:
76198
- Část#:
FPTRIPLE-B - Výrobci:
HellermannTyton - Popis:
FACEPLATE SNGL GANG 3PORT BROWN - Na skladě:
35676
- Část#:
FPT1006-580-R - Výrobci:
Bussmann (Eaton) - Popis:
FIXED IND 580NH 19A 1 MOHM SMD - Na skladě:
48074
- Část#:
FPT1006-500-R - Výrobci:
Bussmann (Eaton) - Popis:
FIXED IND 500NH 19A 1 MOHM SMD - Na skladě:
79550
- Část#:
FPT05SBS200 - Výrobci:
Carlo Gavazzi - Popis:
FIBRE PL STD 0.5MM TB 200CM - Na skladě:
645
- Část#:
FPT01SBS200 - Výrobci:
Carlo Gavazzi - Popis:
FIBRE PL STD 0.5MM TB 200CM - Na skladě:
570
- Část#:
FPT03SCM200 - Výrobci:
Carlo Gavazzi - Popis:
FIBRE PL STD 1MM TB 200CM - Na skladě:
649
- Část#:
FPT03SCS200 - Výrobci:
Carlo Gavazzi - Popis:
FIBRE PL STD 1MM TB 200CM - Na skladě:
1003
- Část#:
FPT705-190-R - Výrobci:
Bussmann (Eaton) - Popis:
FIXED IND 190NH 13A 0.65 MOHM - Na skladě:
57106
- Část#:
FPTRIPLE-FW - Výrobci:
HellermannTyton - Popis:
FACEPLATE SNGL GANG 3PORT WHITE - Na skladě:
37287
- Část#:
FPT1006-400-R - Výrobci:
Bussmann (Eaton) - Popis:
FIXED IND 400NH 19A 1 MOHM SMD - Na skladě:
82298
- Část#:
FPT705-150-R - Výrobci:
Bussmann (Eaton) - Popis:
FIXED IND 150NH 13A 0.65 MOHM - Na skladě:
53661
- Část#:
FPT705-300-R - Výrobci:
Bussmann (Eaton) - Popis:
FIXED IND 300NH 13A 0.65 MOHM - Na skladě:
70549
- Část#:
FPT705-230-R - Výrobci:
Bussmann (Eaton) - Popis:
FIXED IND 230NH 13A 0.65 MOHM - Na skladě:
72616

