913S-2-5-02500
CNC Tech
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 913S-2-5-02500 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 913S-2-5-02500 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 913S-2-5-02500 |
|---|---|
| Výrobce | CNC Tech |
| Popis | FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 25M |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $12.676 | $11.443 | $10.963 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $10.278 | $9.935 | $9.387 | |||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 913S-2-5-02500 |
|---|---|
| Výrobce | CNC Tech |
| Popis | FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 25M |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 3508 pcs |
| Datový list | 913S-2-5-0yyyy Drawing~ |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Typ | Singlemode, Duplex |
| Série | - |
| Return Loss | 50dB |
| hodnocení | - |
| Ostatní jména | 1175-1980 |
| Provozní teplota | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Délka - Celkově | 82.0' (25.0m) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Bunda (izolace) Materiál | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Průchozí útlum | 0.30dB |
| Typ Fiber | 9/125 |
| Funkce | - |
| Detailní popis | Cable Fiber Optic LC Duplex To ST (2) 9/125 82.0' (25.0m) |
| Color - Konektory | Blue, Yellow |
| Barva - Cable | Yellow |
| Typ kabelu | - |
| Průměr kabelu | 0.08" (2.0mm) |
| Poloměr ohybu | - |
| 2. Konektor | ST (2) |
| 1. Konektor | LC Duplex |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady CNC Tech. Nyní máme k dispozici 3508 kusy CNC Tech 913S-2-5-02500. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
1N6272A-E3/73 - Výrobci:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Popis:
TVS DIODE 9.4V 15.6V 1.5KE - Na skladě:
183941
- Část#:
GTC020R20-22S-027 - Výrobci:
Amphenol Industrial - Popis:
GT 6C 3#16 3#8 SKT RECP WALL - Na skladě:
970

