911M-2-3-02000-G
CNC Tech
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 911M-2-3-02000-G s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 911M-2-3-02000-G s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 911M-2-3-02000-G |
|---|---|
| Výrobce | CNC Tech |
| Popis | FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 20M |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $16.488 | $14.882 | $14.259 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $13.367 | $12.922 | $12.209 | |||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 911M-2-3-02000-G |
|---|---|
| Výrobce | CNC Tech |
| Popis | FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 20M |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2636 pcs |
| Datový list | 911M-2-3-0yyyy-G Drawing~ |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Typ | Multimode, Duplex, OM3 |
| Série | - |
| Return Loss | - |
| hodnocení | - |
| Ostatní jména | 1175-1898 |
| Provozní teplota | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Délka - Celkově | 65.6' (20.0m) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Bunda (izolace) Materiál | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Průchozí útlum | 0.30dB |
| Typ Fiber | 50/125 |
| Funkce | - |
| Detailní popis | Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 50/125 65.6' (20.0m) |
| Color - Konektory | Beige |
| Barva - Cable | Aqua |
| Typ kabelu | - |
| Průměr kabelu | 0.08" (2.0mm) |
| Poloměr ohybu | - |
| 2. Konektor | LC Duplex |
| 1. Konektor | LC Duplex |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady CNC Tech. Nyní máme k dispozici 2636 kusy CNC Tech 911M-2-3-02000-G. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
911M-2-3-00700-PL - Výrobci:
CNC Tech - Popis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 7M - Na skladě:
4469
- Část#:
911M-2-3-01000-PL - Výrobci:
CNC Tech - Popis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 10M - Na skladě:
4279
- Část#:
911M-2-3-02000-PL - Výrobci:
CNC Tech - Popis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 20M - Na skladě:
2064
- Část#:
911M-2-3-00500-G - Výrobci:
CNC Tech - Popis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 5M - Na skladě:
5740
- Část#:
911S-2-5-00200 - Výrobci:
CNC Tech - Popis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 2M - Na skladě:
8154
- Část#:
911M-2-3-01000-G - Výrobci:
CNC Tech - Popis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 10M - Na skladě:
4106
- Část#:
911M-2-3-02500-PL - Výrobci:
CNC Tech - Popis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 25M - Na skladě:
1945
- Část#:
911S-2-5-00100-PL - Výrobci:
CNC Tech - Popis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 1M - Na skladě:
8585
- Část#:
911S-2-5-00200-PL - Výrobci:
CNC Tech - Popis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 2M - Na skladě:
6308
- Část#:
911M-2-3-00500-PL - Výrobci:
CNC Tech - Popis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 5M - Na skladě:
4903
- Část#:
911M-2-3-00700-G - Výrobci:
CNC Tech - Popis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 7M - Na skladě:
5137
- Část#:
911M-2-3-00300-G - Výrobci:
CNC Tech - Popis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 3M - Na skladě:
8039
- Část#:
911M-2-3-01500-PL - Výrobci:
CNC Tech - Popis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 15M - Na skladě:
2920
- Část#:
911M-2-3-01500-G - Výrobci:
CNC Tech - Popis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 15M - Na skladě:
3793
- Část#:
911M-2-3-02500-G - Výrobci:
CNC Tech - Popis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 25M - Na skladě:
2597
- Část#:
911S-2-5-00100 - Výrobci:
CNC Tech - Popis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 1M - Na skladě:
8118
- Část#:
911S-2-5-00300 - Výrobci:
CNC Tech - Popis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 3M - Na skladě:
6366
- Část#:
911M-2-3-00300-PL - Výrobci:
CNC Tech - Popis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 3M - Na skladě:
6029
- Část#:
911S-2-5-00500 - Výrobci:
CNC Tech - Popis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 5M - Na skladě:
7500
- Část#:
911S-2-5-00300-PL - Výrobci:
CNC Tech - Popis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 3M - Na skladě:
7888

