BB-DFMM-STST-1M
B+B SmartWorx, Inc.
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit BB-DFMM-STST-1M s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit BB-DFMM-STST-1M s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | BB-DFMM-STST-1M |
|---|---|
| Výrobce | B+B SmartWorx, Inc. |
| Popis | MULTI-MODE DUPLEX FIBER CABLE, S |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $6.435 | |||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
Product parameter
| Part Number | BB-DFMM-STST-1M |
|---|---|
| Výrobce | B+B SmartWorx, Inc. |
| Popis | MULTI-MODE DUPLEX FIBER CABLE, S |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5687 pcs |
| Fotografie produktu | BB-DFMM-STST-1M.jpg |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Typ | Multimode, Duplex |
| Série | - |
| Return Loss | - |
| hodnocení | OFNR |
| Ostatní jména | DFMM-STST-1M DFMM-STST-1M-ND |
| Provozní teplota | -20°C ~ 60°C |
| Délka - Celkově | 3.3' (1.0m) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Bunda (izolace) Materiál | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Průchozí útlum | 0.5dB |
| Typ Fiber | 62.5/125 |
| Funkce | Riser, Zipcord |
| Detailní popis | Cable Fiber Optic ST To ST 62.5/125 3.3' (1.0m) |
| Color - Konektory | Black, Red |
| Barva - Cable | Orange |
| Typ kabelu | Twin Zip |
| Průměr kabelu | 0.12" (3.0mm) |
| Poloměr ohybu | - |
| 2. Konektor | ST |
| 1. Konektor | ST |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady B+B SmartWorx, Inc.. Nyní máme k dispozici 5687 kusy B+B SmartWorx, Inc. BB-DFMM-STST-1M. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
BB-CPD3 - Výrobci:
B+B SmartWorx, Inc. - Popis:
NETWORKNG CLIP DIN PLAST SMARTFL - Na skladě:
34598
- Část#:
BB-DFMM-STST-10M - Výrobci:
B+B SmartWorx, Inc. - Popis:
MULTI-MODE DUPLEX FIBER CABLE, S - Na skladě:
2466
- Část#:
BB-CON-CR5PF-TB - Výrobci:
B+B SmartWorx, Inc. - Popis:
NETWORKING TERMINAL BLOCK 5PIN - Na skladě:
54112
- Část#:
BB-CON-WR2 - Výrobci:
B+B SmartWorx, Inc. - Popis:
TERMINAL BLOCK WITH 2PINS FOR PO - Na skladě:
86715
- Část#:
BB-DR-UPS40 - Výrobci:
B+B SmartWorx, Inc. - Popis:
PS, UPS CHARGER, METAL, 40A, 24V - Na skladě:
939
- Část#:
BB-CON-CR4P-TB - Výrobci:
B+B SmartWorx, Inc. - Popis:
NETWORKING TERMINAL BLOCK 4PIN - Na skladě:
49088
- Část#:
BB-DR9FTB - Výrobci:
B+B SmartWorx, Inc. - Popis:
NETWORKING TERMINAL BLOCK 9PIN - Na skladě:
5544
- Část#:
BB-DFMM-STST-2M - Výrobci:
B+B SmartWorx, Inc. - Popis:
MULTI-MODE DUPLEX FIBER CABLE, S - Na skladě:
4658
- Část#:
BB-DR9MTB - Výrobci:
B+B SmartWorx, Inc. - Popis:
NETWORKING TERMINAL BLOCK 9PIN - Na skladě:
5464
- Část#:
BB-DRAD35 - Výrobci:
B+B SmartWorx, Inc. - Popis:
NETWORKING MOUNTING KIT DIN RAIL - Na skladě:
9116
- Část#:
BB-CU15B - Výrobci:
B+B SmartWorx, Inc. - Popis:
1.5 X .016 COPPER GND STRAP - Na skladě:
5391
- Část#:
BB-DR-120-24 - Výrobci:
B+B SmartWorx, Inc. - Popis:
AC/DC CONVERTER 24V 120W - Na skladě:
845
- Část#:
BB-D66Y - Výrobci:
B+B SmartWorx, Inc. - Popis:
NETWORKING CABL 6PIN J1708 Y CAB - Na skladě:
2205
- Část#:
BB-CON-CR4PF-TB - Výrobci:
B+B SmartWorx, Inc. - Popis:
NETWORKING TERMINAL BLOCK 4PIN - Na skladě:
54643
- Část#:
BB-DFMM-STST-5M - Výrobci:
B+B SmartWorx, Inc. - Popis:
MULTI-MODE DUPLEX FIBER CABLE, S - Na skladě:
4334
- Část#:
BB-CP-SDS-NA - Výrobci:
B+B SmartWorx, Inc. - Popis:
NETWORKING PWR CORD 100D/400D - Na skladě:
6569
- Část#:
BB-DGB9FT - Výrobci:
B+B SmartWorx, Inc. - Popis:
DB9 FEMALE TO TB CONNECTOR - Na skladě:
5404
- Část#:
BB-CON-WR3 - Výrobci:
B+B SmartWorx, Inc. - Popis:
NETWORKING TERMINAL BLOCK 3PIN - Na skladě:
73095
- Část#:
BB-DR25FTB - Výrobci:
B+B SmartWorx, Inc. - Popis:
NETWORKING TERMINAL BLOCK 25PIN - Na skladě:
5674
- Část#:
BB-DP15-3600750Z-3 - Výrobci:
B+B SmartWorx, Inc. - Popis:
AC/DC ADAPTER FOR ESP906CL - Na skladě:
1024
