9-6278027-8
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 9-6278027-8 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 9-6278027-8 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 9-6278027-8 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | CA 62.5/125 ZIP ST MT-RJ 1.5M |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $12.448 | |||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 9-6278027-8 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | CA 62.5/125 ZIP ST MT-RJ 1.5M |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 3008 pcs |
| Datový list | 6278027 |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Typ | Multimode, Duplex |
| Série | - |
| Return Loss | - |
| hodnocení | OFNR |
| Provozní teplota | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Délka - Celkově | 4.9' (1.5m) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Bunda (izolace) Materiál | - |
| Průchozí útlum | - |
| Typ Fiber | 62.5/125 |
| Funkce | Riser, Zipcord |
| Detailní popis | Cable Fiber Optic ST (2) To MT-RJ 62.5/125 4.9' (1.5m) |
| Color - Konektory | Beige |
| Barva - Cable | Orange |
| Typ kabelu | Twin Zip |
| Průměr kabelu | 0.14" (3.6mm) |
| Poloměr ohybu | - |
| 2. Konektor | MT-RJ |
| 1. Konektor | ST (2) |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Agastat Relays / TE Connectivity. Nyní máme k dispozici 3008 kusy Agastat Relays / TE Connectivity 9-6278027-8. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
WT232M1D1AV2G - Výrobci:
Electroswitch - Popis:
SWITCH TOGGLE SP3T 6A 125V - Na skladě:
3366

