8-6278032-3
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 8-6278032-3 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 8-6278032-3 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 8-6278032-3 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | C/A MT-RJ/MT-RJ MM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 30 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $12.385 | |||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 8-6278032-3 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | C/A MT-RJ/MT-RJ MM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2926 pcs |
| Datový list | 6278032 |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Typ | Multimode, Duplex |
| Série | - |
| Return Loss | 20dB |
| hodnocení | OFNR |
| Provozní teplota | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Délka - Celkově | 7.0' (2.1m) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Bunda (izolace) Materiál | - |
| Průchozí útlum | 0.50dB |
| Typ Fiber | 62.5/125 |
| Funkce | Riser, Zipcord |
| Detailní popis | Cable Fiber Optic MT-RJ To MT-RJ 62.5/125 7.0' (2.1m) |
| Color - Konektory | Black |
| Barva - Cable | Orange |
| Typ kabelu | Twin Zip |
| Průměr kabelu | 0.14" (3.6mm) |
| Poloměr ohybu | - |
| 2. Konektor | MT-RJ |
| 1. Konektor | MT-RJ |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Agastat Relays / TE Connectivity. Nyní máme k dispozici 2926 kusy Agastat Relays / TE Connectivity 8-6278032-3. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
8-6278032-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - Na skladě:
2609
- Část#:
8-603313-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
HEAT SHRINK TUBING 1/4"X12"KIT - Na skladě:
4129
- Část#:
8-640905-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250 - Na skladě:
216550
- Část#:
8-6278032-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - Na skladě:
550
- Část#:
8-640903-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250 - Na skladě:
270106
- Část#:
8-61048-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.110 - Na skladě:
217208
- Část#:
8-640911-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.205 - Na skladě:
261170
- Část#:
8-6278032-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - Na skladě:
3236
- Část#:
8-640919-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN QC RCPT 14-16AWG 0.187 - Na skladě:
248408
- Část#:
8-6374656-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CABLE ASSEMBLIES - Na skladě:
5022
- Část#:
8-60705-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN QC RCPT 14-18AWG 0.250 - Na skladě:
5211
- Část#:
8-640913-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN QC RCPT 14-16AWG 0.205 - Na skladě:
261729
- Část#:
8-6318491-6 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN PLUG 220POS 0.5MM DUAL SMT - Na skladě:
5913
- Část#:
8-640909-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.205 - Na skladě:
255216
- Část#:
8-640907-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN QC RCPT 10-12AWG 0.250 - Na skladě:
138955
- Část#:
8-640917-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187 - Na skladě:
316731
- Část#:
8-60894-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.110 - Na skladě:
221112
- Část#:
8-61765-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN ADPT 0.25 TABS TO 0.25 RCPT - Na skladě:
154383
- Část#:
8-640915-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN QC RCPT 14-16AWG 0.205 - Na skladě:
247023
- Část#:
8-61060-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.110 - Na skladě:
185536

