6278881-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 6278881-1 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 6278881-1 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 6278881-1 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | C/A 50/125UM SIM MTRJ 1M1 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $15.547 | |||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
Product parameter
| Part Number | 6278881-1 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | C/A 50/125UM SIM MTRJ 1M1 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2508 pcs |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Typ | Multimode, Duplex |
| Série | - |
| Return Loss | - |
| hodnocení | OFNR |
| Provozní teplota | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Délka - Celkově | 3.3' (1.0m) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Bunda (izolace) Materiál | - |
| Průchozí útlum | - |
| Typ Fiber | 50/125 |
| Funkce | Riser, Zipcord |
| Detailní popis | Cable Fiber Optic ST (2) To MT-RJ Secure 50/125 3.3' (1.0m) |
| Color - Konektory | Red |
| Barva - Cable | Orange |
| Typ kabelu | Twin Zip |
| Průměr kabelu | 0.14" (3.6mm) |
| Poloměr ohybu | - |
| 2. Konektor | MT-RJ Secure |
| 1. Konektor | ST (2) |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Agastat Relays / TE Connectivity. Nyní máme k dispozici 2508 kusy Agastat Relays / TE Connectivity 6278881-1. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
6278879-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 3M1 - Na skladě:
1956
- Část#:
6278878-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 3M1 - Na skladě:
2129
- Část#:
6278884-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,50,MTRJ-ST - Na skladě:
1797
- Část#:
6278883-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 2M1 - Na skladě:
1937
- Část#:
6278878-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 5M1 - Na skladě:
1910
- Část#:
6278881-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 3M1 - Na skladě:
1993
- Část#:
6278884-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,50,MTRJ-ST - Na skladě:
1974
- Část#:
6278883-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 3M1 - Na skladě:
1972
- Část#:
6278880-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 2M1 - Na skladě:
2505
- Část#:
6278878-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 2M1 - Na skladě:
2676
- Část#:
6278880-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 3M1 - Na skladě:
2043
- Část#:
6278879-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 1M1 - Na skladě:
2430
- Část#:
6278884-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,50,MTRJ-ST - Na skladě:
2020
- Část#:
6278883-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 5M1 - Na skladě:
1782
- Část#:
6278879-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 5M1 - Na skladě:
1874
- Část#:
6278879-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 2M1 - Na skladě:
2062
- Část#:
6278881-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 5M1 - Na skladě:
1597
- Část#:
6278881-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 2M1 - Na skladě:
1863
- Část#:
6278880-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 5M1 - Na skladě:
1594
- Část#:
6278883-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 1M1 - Na skladě:
2111

