6278127-5
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 6278127-5 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 6278127-5 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 6278127-5 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | SC SIMPLX/MT-RJ 5M1 C/A |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $14.128 | |||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 6278127-5 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | SC SIMPLX/MT-RJ 5M1 C/A |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2766 pcs |
| Datový list | 6278127 |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Typ | Multimode, Duplex |
| Série | - |
| Return Loss | 20dB |
| hodnocení | OFNR |
| Provozní teplota | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Délka - Celkově | 16.4' (5.0m) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Bunda (izolace) Materiál | - |
| Průchozí útlum | 0.51dB |
| Typ Fiber | 50/125 |
| Funkce | Riser, Zipcord |
| Detailní popis | Cable Fiber Optic SC Duplex To MT-RJ 50/125 16.4' (5.0m) |
| Color - Konektory | Beige, Black |
| Barva - Cable | Orange |
| Typ kabelu | Twin Zip |
| Průměr kabelu | 0.14" (3.6mm) |
| Poloměr ohybu | - |
| 2. Konektor | MT-RJ |
| 1. Konektor | SC Duplex |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Agastat Relays / TE Connectivity. Nyní máme k dispozici 2766 kusy Agastat Relays / TE Connectivity 6278127-5. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
6278126-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
SC DUPLEX/MT-RJ 5M1 C/A - Na skladě:
2054
- Část#:
6278127-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA FO 50 MTRJ-SC SIMPLEX - Na skladě:
2650
- Část#:
6278126-6 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
SC DUPLEX/LMT-RJ 6M1 C/A - Na skladě:
2294
- Část#:
6278128-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
MT-RJ/MT-RJ 4M1 C/A - Na skladě:
2905
- Část#:
6278127-7 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
SC SIMPLX/MT-RJ 7M1 C/A - Na skladě:
2398
- Část#:
6278127-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
SC SIMPLX/MT-RJ 2M1 C/A - Na skladě:
2957
- Část#:
6278128-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
MT-RJ/MT-RJ 2M1 C/A - Na skladě:
3108
- Část#:
6278127-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
SC SIMPLX/MT-RJ 1M1 C/A - Na skladě:
2623
- Část#:
6278126-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
SC DUPLEX/MT-RJ 3M1 C/A - Na skladě:
2000
- Část#:
6278199-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A, ST TO MT-RJ 1M1 - Na skladě:
2650
- Část#:
6278128-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
MT-RJ/MT-RJ 1M1 C/A - Na skladě:
3305
- Část#:
6278126-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
SC DUPLEX/MT-RJ 4M1 C/A - Na skladě:
2094
- Část#:
6278180121 - Výrobci:
Fair-Rite Products Corp. - Popis:
78 RM CORE SET - Na skladě:
194852
- Část#:
6278128-6 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
MT-RJ/MT-RJ 6M1 C/A - Na skladě:
2357
- Část#:
6278140121 - Výrobci:
Fair-Rite Products Corp. - Popis:
78 RM CORE SET - Na skladě:
200220
- Část#:
6278126-7 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA DUPLEX/MT-RJ 7M1 C/A - Na skladě:
2074
- Část#:
6278199-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A, ST TO MT-RJ 5M1 - Na skladě:
2733
- Část#:
6278127-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
SC SIMPLX/MT-RJ 3M1 C/A - Na skladě:
3013
- Část#:
6278128-7 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA MTRJ-MTRJ 50/125 LSZH 7M - Na skladě:
2208
- Část#:
6278126-8 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
SC DUPLEX/MT-RJ 8M1 C/A - Na skladě:
1958

