5502796-4
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 5502796-4 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 5502796-4 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 5502796-4 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | CABLE ASSY SM 2.5BAY ZIR 13FT |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 5502796-4 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | CABLE ASSY SM 2.5BAY ZIR 13FT |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4444 pcs |
| Datový list | 5502796 |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Typ | Singlemode, Simplex |
| Série | OPTIMATE |
| Return Loss | 55dB |
| hodnocení | OFNR |
| Provozní teplota | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Délka - Celkově | 13.1' (4.0m) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Bunda (izolace) Materiál | - |
| Průchozí útlum | 0.40dB |
| Typ Fiber | - |
| Funkce | Riser |
| Detailní popis | Cable Fiber Optic ST To ST 13.1' (4.0m) |
| Color - Konektory | Yellow |
| Barva - Cable | Yellow |
| Typ kabelu | Buffered Fiber |
| Průměr kabelu | 0.12" (3.0mm) |
| Poloměr ohybu | - |
| 2. Konektor | ST |
| 1. Konektor | ST |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Agastat Relays / TE Connectivity. Nyní máme k dispozici 4444 kusy Agastat Relays / TE Connectivity 5502796-4. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
5502781-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN ADAPTER RCPT SC-FC SIMPLEX - Na skladě:
31944
- Část#:
5502796-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CABLE ASSY SM 2.5BAY ZIR 16FT - Na skladě:
5533
- Část#:
5502796-6 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CABLE ASSY SM 2.5BAY ZIR 20FT - Na skladě:
5101
- Část#:
5502FE 008U500 - Výrobci:
Belden - Popis:
CABLE 4COND 22AWG GRAY 500' - Na skladě:
1445
- Část#:
5502781-8 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN ADAPTER RCPT SC-FC SIMPLEX - Na skladě:
28795
- Část#:
5502781-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN ADAPTER RCPT SC-FC SIMPLEX - Na skladě:
4501
- Část#:
5502781-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN ADAPTER RCPT SC-FC SIMPLEX - Na skladě:
5667
- Část#:
5502781-6 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN ADAPTER RCPT SC-FC SIMPLEX - Na skladě:
29259
- Část#:
5502781-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN ADAPTER RCPT SC-FC SIMPLEX - Na skladě:
36855
- Část#:
5502796-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CABLE ASSY FIBER OPT ST-ST 3M - Na skladě:
5539
- Část#:
5502781-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN ADAPTER RCPT SC-FC SIMPLEX - Na skladě:
31035
- Část#:
5502FE 008U1000 - Výrobci:
Belden - Popis:
CBL 4COND 22AWG FRPVC SHLD - Na skladě:
555
- Část#:
5502780-6 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN ADAPTER RCPT SC-ST SIMPLEX - Na skladě:
19109
- Část#:
550279 - Výrobci:
Essentra Components - Popis:
EDGE MOUNT CABLE TIE, 5.51 IN LO - Na skladě:
191229
- Část#:
5502FL 002U1000 - Výrobci:
Belden - Popis:
CBL 4COND 22AWG FRPVC SHLD - Na skladě:
427
- Část#:
550280 - Výrobci:
Essentra Components - Popis:
EDGE MOUNT CABLE TIE, 5.51 IN LO - Na skladě:
181947
- Část#:
5502G1 0081000 - Výrobci:
Belden - Popis:
1 FS PR + 2 #22 S-R PVC PVC - Na skladě:
324

