5-6435024-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 5-6435024-1 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 5-6435024-1 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 5-6435024-1 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | CA,62.5,12F,OFNP,MPO |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $561.697 | |||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 5-6435024-1 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | CA,62.5,12F,OFNP,MPO |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 63 pcs |
| Datový list | 6435024 |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Typ | Multimode, Simplex |
| Série | - |
| Return Loss | - |
| hodnocení | OFNP, OFNR |
| Provozní teplota | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Délka - Celkově | 528.2' (161.0m) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Bunda (izolace) Materiál | - |
| Průchozí útlum | 0.99dB |
| Typ Fiber | 62.5/125 |
| Funkce | Plenum, Riser |
| Detailní popis | Cable Fiber Optic MPO To MPO 62.5/125 528.2' (161.0m) |
| Color - Konektory | Black |
| Barva - Cable | Orange |
| Typ kabelu | Trunk |
| Průměr kabelu | 0.24" (6.2mm) |
| Poloměr ohybu | - |
| 2. Konektor | MPO |
| 1. Konektor | MPO |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Agastat Relays / TE Connectivity. Nyní máme k dispozici 63 kusy Agastat Relays / TE Connectivity 5-6435024-1. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
5-6435024-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Na skladě:
59
- Část#:
5-6435024-9 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Na skladě:
43
- Část#:
5-641439-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
24P MTA156 PST CON ASSY LF - Na skladě:
27773
- Část#:
5-641524-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
24P MTA156 POST CON ASSY LF - Na skladě:
25978
- Část#:
5-641335-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN MOD PLUG 6P4C UNSHIELDED - Na skladě:
4766
- Část#:
5-6435025-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,62.5,24F,OFNP,MPO - Na skladě:
28
- Část#:
5-641436-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
24P MTA156 CONN ASSY LF - Na skladě:
23402
- Část#:
5-6435025-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5 24F OFNP MPO - Na skladě:
32
- Část#:
5-641522-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
24P MTA156 PST CON ASSY ORNG - Na skladě:
24860
- Část#:
5-6435024-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A 62.5125 12FIB PLE MPO - Na skladě:
70
- Část#:
5-641438-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
24P MTA156 PSTD CONN ASSY WHT - Na skladě:
46756
- Část#:
5-6435024-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5 12F OFNP MPO - Na skladě:
56
- Část#:
5-6435025-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,62.5,24F,OFNP,MPO - Na skladě:
28
- Část#:
5-6435024-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Na skladě:
54
- Část#:
5-641435-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
24P MTA156 CONN ASY ORNG - Na skladě:
35621
- Část#:
5-6435024-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Na skladě:
62
- Část#:
5-6435024-8 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5 12F OFNP MPO - Na skladě:
52
- Část#:
5-641437-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
24P MTA156 PSTD CONN ASSY RED - Na skladě:
24351
- Část#:
5-641337-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN MOD PLUG 6P6C UNSHIELDED - Na skladě:
4190
- Část#:
5-6435024-7 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Na skladě:
52

