492015-3
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 492015-3 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 492015-3 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 492015-3 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | C/A,SM LDS,SC(NG)/SC(NG) 10FT |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 492015-3 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | C/A,SM LDS,SC(NG)/SC(NG) 10FT |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 3991 pcs |
| Datový list | 492015 |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Typ | Singlemode, Simplex |
| Série | OPTIMATE |
| Return Loss | 55dB |
| hodnocení | OFNR |
| Provozní teplota | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Délka - Celkově | 9.8' (3.0m) |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Bunda (izolace) Materiál | - |
| Průchozí útlum | 0.40dB |
| Typ Fiber | - |
| Funkce | Riser |
| Detailní popis | Cable Fiber Optic SC/UPC To SC/UPC 9.8' (3.0m) |
| Color - Konektory | Blue |
| Barva - Cable | Yellow |
| Typ kabelu | Buffered Fiber |
| Průměr kabelu | 0.12" (3.0mm) |
| Poloměr ohybu | - |
| 2. Konektor | SC/UPC |
| 1. Konektor | SC/UPC |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Agastat Relays / TE Connectivity. Nyní máme k dispozici 3991 kusy Agastat Relays / TE Connectivity 492015-3. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
492052-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN FIBER FC PLUG SIMPLEX - Na skladě:
17678
- Část#:
492100 BK005 - Výrobci:
Alpha Wire - Popis:
SLIT WRAP 1.02" X 100' BLACK - Na skladě:
1813
- Část#:
4920 - Výrobci:
Keystone Electronics Corp. - Popis:
CONN QC TAB 0.187 SOLDER - Na skladě:
318951
- Část#:
49201 - Výrobci:
Conxall / Switchcraft - Popis:
PLUG DUMMY PHONE 3COND RED - Na skladě:
43513
- Část#:
4920PA51H01800 - Výrobci:
Laird Technologies - Popis:
GASKT FAB/FOAM 12.7X457.2MM BELL - Na skladě:
20557
- Část#:
4920PA51G00820 - Výrobci:
Laird Technologies - Popis:
GK NICU NRSG PU V0 BELL - Na skladě:
35531
- Část#:
4920-WHITE-1"X72YD - Výrobci:
3M - Popis:
TAPE DBL COATED WHITE 1"X 72YDS - Na skladě:
489
- Část#:
4920-WHITE-3/4"X72YD - Výrobci:
3M - Popis:
TAPE DBL COATED WHT 3/4"X 72YDS - Na skladě:
526
- Část#:
49202 - Výrobci:
Conxall / Switchcraft - Popis:
PLUG DUMMY PHONE 3COND BLACK - Na skladě:
14505
- Část#:
492015-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A,SM LDS,SC(NG)/SC(NG) 16FT - Na skladě:
5929
- Část#:
492017-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A,SM,LDS,SC(NG)TOFC(NG)16FT - Na skladě:
4153
- Část#:
49205 - Výrobci:
Conxall / Switchcraft - Popis:
PLUG DUMMY PHONE 3COND WHITE - Na skladě:
15618
- Část#:
492008 - Výrobci:
Henkel/Loctite - Popis:
LOCTITE ECCOBOND EO1062 10CC - Na skladě:
2465
- Část#:
4920PA51H01200 - Výrobci:
Laird Technologies - Popis:
GK NICU PTAFG PU V0 BELL - Na skladě:
17812
- Část#:
4920-WHITE-1/2"X72YD-PK - Výrobci:
3M - Popis:
TAPE DBL COATED WHT 1/2"X 72YDS - Na skladě:
584
- Část#:
492 - Výrobci:
Keystone Electronics Corp. - Popis:
HANDLE BRASS 10/32THR .312"DIA - Na skladě:
10954
- Část#:
4920-WHITE-1/2"X72YD-BULK - Výrobci:
3M - Popis:
TAPE DBL COATED WHT 1/2"X 72YDS - Na skladě:
705
- Část#:
492048-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
MICROSCOPE ADAPT UNIV 2.5MMX20 - Na skladě:
4693



