3-6278032-5
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 3-6278032-5 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 3-6278032-5 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 3-6278032-5 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $30.357 | |||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 3-6278032-5 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1048 pcs |
| Datový list | 6278032 |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Typ | Multimode, Duplex |
| Série | - |
| Return Loss | 20dB |
| hodnocení | OFNR |
| Provozní teplota | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Délka - Celkově | 114.8' (35.0m) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Bunda (izolace) Materiál | - |
| Průchozí útlum | 0.55dB |
| Typ Fiber | 62.5/125 |
| Funkce | Riser, Zipcord |
| Detailní popis | Cable Fiber Optic MT-RJ To MT-RJ 62.5/125 114.8' (35.0m) |
| Color - Konektory | Black |
| Barva - Cable | Orange |
| Typ kabelu | Twin Zip |
| Průměr kabelu | 0.14" (3.6mm) |
| Poloměr ohybu | - |
| 2. Konektor | MT-RJ |
| 1. Konektor | MT-RJ |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Agastat Relays / TE Connectivity. Nyní máme k dispozici 1048 kusy Agastat Relays / TE Connectivity 3-6278032-5. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
3-6278033-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,SM,MTRJ-MTRJ - Na skladě:
1691
- Část#:
3-6278032-7 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - Na skladě:
1116
- Část#:
3-6278028-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A 62.5 OFNP MTRJ-SC DUP - Na skladě:
1004
- Část#:
3-6278032-6 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - Na skladě:
1134
- Část#:
3-6278032-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - Na skladě:
1437
- Část#:
3-6278199-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,50,MTRJ-ST - Na skladě:
1448
- Část#:
3-6278032-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - Na skladě:
1269
- Část#:
3-6278127-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
SC SIMPLX/MT-RJ 30M1 C/A - Na skladě:
1265
- Část#:
3-6278028-7 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - Na skladě:
1131
- Část#:
3-6278031-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA SMF LSZH ZIP SC-MTRJ 30M - Na skladě:
1533
- Část#:
3-6278126-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,50,MTRJ-SC - Na skladě:
1007
- Část#:
3-6278028-6 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - Na skladě:
1012
- Část#:
3-6278032-9 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - Na skladě:
1021
- Část#:
3-6278298-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,SM,MTRJ-ST - Na skladě:
1735
- Část#:
3-6278032-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - Na skladě:
1334
- Část#:
3-6278128-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
MT-RJ/MT-RJ 30M1 C/A - Na skladě:
1417
- Část#:
3-6278028-9 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - Na skladě:
929
- Část#:
3-6278032-3 - Výrobci:
TE Connectivity AMP Connectors - Popis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - Na skladě:
1267
- Část#:
3-6278032-8 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - Na skladě:
1250
- Část#:
3-6278028-8 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - Na skladě:
963

