2061980-3
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 2061980-3 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 2061980-3 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 2061980-3 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | FOSM GLARO LEAD 4.8 MM FXS MINI |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $52.598 | $49.504 | $47.957 | $44.863 | ||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 2061980-3 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | FOSM GLARO LEAD 4.8 MM FXS MINI |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 689 pcs |
| Datový list | 2061980 Preliminary Datasheet |
| Fotografie produktu | 2061980-3.jpg |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Typ | Singlemode, Duplex |
| Série | FullAXS Mini |
| Return Loss | 45dB |
| hodnocení | - |
| Ostatní jména | A124371 |
| Provozní teplota | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Délka - Celkově | 9.8' (3.0m) |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Bunda (izolace) Materiál | - |
| Průchozí útlum | - |
| Typ Fiber | 9/125 |
| Funkce | - |
| Detailní popis | Cable Fiber Optic LC Duplex To Mini LC Duplex 9/125 9.8' (3.0m) |
| Color - Konektory | Black, Blue |
| Barva - Cable | Black |
| Typ kabelu | - |
| Průměr kabelu | 0.19" (4.8mm) |
| Poloměr ohybu | - |
| 2. Konektor | Mini LC Duplex |
| 1. Konektor | LC Duplex |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Agastat Relays / TE Connectivity. Nyní máme k dispozici 689 kusy Agastat Relays / TE Connectivity 2061980-3. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
2061926-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
FULLFLEX500 MINI FIELD INSTALL K - Na skladě:
1218
- Část#:
206227-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN RCPT HSG FMALE 7POS PNL MT - Na skladě:
28130
- Část#:
2062 - Výrobci:
Keystone Electronics Corp. - Popis:
SHLDR SCREW CHEESE SLOTTED #4-40 - Na skladě:
149904
- Část#:
2061664-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
FOKIT FULLAXS FIELD INSTALL KIT - Na skladě:
1613
- Část#:
2061933-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
FULLPWR MINI FIELD INSTALL ASSY - Na skladě:
1244
- Část#:
206227-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN RCPT HSG FMALE 7POS INLINE - Na skladě:
38804
- Část#:
2061531-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
FOSM G657 LEAD 1.8MZ LC ULTRA SH - Na skladě:
2511
- Část#:
2061531-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
FOSM G657 LEAD 1.8MZ LC ULTRA SH - Na skladě:
3157
- Část#:
2061980-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
FOSM GLARO LEAD 4.8 MM FXS MINI - Na skladě:
832
- Část#:
206226-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN PLUG HSG MALE 7POS INLINE - Na skladě:
18922
- Část#:
2061973-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
FULLPROOF140 MINI FIELD INSTALL - Na skladě:
1655
- Část#:
2061953-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
FULLAXS MINI BULKHEAD CAP - Na skladě:
11349
- Část#:
2061980-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
FOSM GLARO LEAD 4.8 MM FXS MINI - Na skladě:
676
- Část#:
206210-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
PIN CONT POSTED NO 20 - Na skladě:
42441
- Část#:
2061548-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
FOSM PIGTAIL 4.8MM FULLAXS LC/ - Na skladě:
920
- Část#:
206205-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN CABLE CLAMP SZ 23 1 3/8-18 - Na skladě:
31926
- Část#:
206207-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN RCPT HSG MALE 3POS INLINE - Na skladě:
26620
- Část#:
2061980-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
FOSM GLARO LEAD 4.8 MM FXS MINI - Na skladě:
855
- Část#:
2061981-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
FULLAXS MINI BULKHEAD - Na skladě:
6742
